Jump to content


Photo

neostrada? opinie


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 slomka

slomka
  • Użytkownicy
  • 20 posts

Posted 28 January 2011 - 13:17

Czy ktoś miał okazje korzystać z neostrady? Zastanawiam się nad wyborem operatora stacjonarnego. Ofertę mają dość korzystną, ale wolałabym zapytać kogoś kto miał do czynienia z tym netem?
  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 posts
  • LokalizacjaPasieka

Posted 28 January 2011 - 14:53

Ja mam do czynienia. Jedni narzekają na neostradę, inni nie. Moje zdanie jest takie, że wsztstkie opcje mogą być oprócz LiveBoxa
  • 0

#3 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 posts

Posted 28 January 2011 - 15:43

Moje zdanie jest takie, że wsztstkie opcje mogą być oprócz LiveBoxa



Ja nie miałem z nim nigdy problemów :)
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#4 PrzemaS

PrzemaS
  • Użytkownicy
  • 271 posts
  • LokalizacjaRyczywół

Posted 28 January 2011 - 18:10

Ja także nie miałem żadnych problemów z neostradą na modemie oraz na routerze teraz.
  • 0

#5 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 posts
  • LokalizacjaPasieka

Posted 28 January 2011 - 19:54

A mnie denerwuje. Ma swoje humory. Trzeba go niekiedy resetować.
  • 0

#6 Czechu

Czechu
  • Użytkownicy
  • 64 posts

Posted 28 January 2011 - 20:09

Mam już neostrade 5 lat moi przyjaciele , rodzina jest to dobra firma która się utrzymuje na wysokim poziomie. Jedyną wadą jest wciskanie ludziom ofert nie korzystycznych - okazują się w przyszłości.
  • 0
Przepraszam , za wszystkie moje b????dne , "??mieszne" wypowiedzi lecz jestem pocz??tkuj??cy wi??c prosz?? o wyrozumia??o????.

#7 slomka

slomka
  • Użytkownicy
  • 20 posts

Posted 31 January 2011 - 15:37

No, teraz jest chyba w miare dobry okres, bo nowa oferta weszla niedawno, takze "mniej korzystnych" ofert raczej nie ma.
  • 0

#8 markoss

markoss
  • Użytkownicy
  • 1 posts

Posted 27 July 2012 - 06:18

a jak jest teraz z neostrada? robilem wywiad wsrod znajomych no i jedni są za własnei neostradą, inni za netią no i jeszcze ktos tam za upc? tu mozna poczytac komentarze na temat nesotrady. Teraz mam dylemat? A wy jak sadzicie?
  • 0

#9 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 posts
  • Lokalizacja404

Posted 27 July 2012 - 08:59

Ja cały czas korzystam z neostrady i nie jestem specjalnie zadowolony. Być może przez to, że okablowanie już stare i nie daje rady, czy może przez to, że centrala nie wyrabia, bo czasami idzie odczuć coś takiego jak godziny szczytu, kiedy wszyscy zaczynają korzystać z neta i samemu nic nie idzie zrobić. Kolejna sprawa routera. Ja jadę jeszcze na pierwszym Liveboxie i jest on o kant dupy wytłuc. Poważnie, po prostu gówniany sprzęt. Inna sprawa Livebox2, ale on też nie jest rewelacyjny... Gdybym miał możliwość, zmieniłbym ISP. Netia, Dialog etc, wielkiej różnicy Ci nie zrobią, bo sami korzystają z łącz TPSA/Orange... Mam 6mbps i nie jestem zadowolony, dziękuję.
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath



0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users