Jump to content


Photo

Temperatura komputera


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 tobik145

tobik145
  • Użytkownicy
  • 3 posts

Posted 25 January 2011 - 00:03

Witam! Boję się o moją kartę(Asus Radeon HD5770 1GB GDDR5 CuCore) gdyż temperatury chyba są zbyt wysokie i dlatego chce się poradzić... w spoczynku ( praca na pulpicie, internet) karta ma 45 C, ale np. jak gram w Resident Evil 5 to oczywiście temp. się zwiększa... i osiąga nawet 80 C... max co zanotowałem to 87 C... sprawdzałem programem HWMonitor.. czy ta temperatura nie jest zbyt wysoka? :) (Gdzieś czytałem że to może być przez sterowniki.. instalowałem z płyty, potem z neta i sam nie wiem czy są dobre, byłbym wdzięczny jakby ktoś mi dał link do sterowników pod moją kartę..

Jeszcze jeśli chodzi o płytę główna ( moja to AsRock M3A770DE ) to w programie zanotowałem max!:
SYSTIN: 50 C
CPUTIN: 56 C
AUXTIN: 36 C

Boje się że coś może się spalić :( komputer mam bodajże trzy dni ( nie jest to gotowiec, kupowałem go na części )
  • 0


#2 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 posts

Posted 28 January 2011 - 15:38

Nic nie powinno się stać, temperatura taka pod obciążeniem nie jest niczym niezwykłym. Bądź spokojny.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#3 Ezio Auditore da Firenze

Ezio Auditore da Firenze
  • Użytkownicy
  • 46 posts

Posted 11 April 2011 - 17:39

Na moje oko wszystko jest w porządku, aczkolwiek może być lepiej. Powiem Ci że ja mam komputer od ponad roku, też składany i temp. mam bardzo podobną do twojej. Też się martwiłem z początku ale wszystko jest OK. Nie przejmuj się tym.
  • 0


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users