Skocz do zawartości


Zdjęcie

Załatwianie internetu w bloku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 reason

reason
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 15:40

Witam,
jak w moim bloku (ponad setka mieszkań) zebrać podpisy o założeniu internetu? Osobiście nie chce mi się latać po 10 piętrach a spółdzielni to wisi. [nowy budynek i nikt sie jeszcze tym nie zainteresowal tzn niektórzy korzystaja z jakis bezprzewodowych ale to ogolnie strasznie kiepsko chodzi i koszta są za wysokie]
  • 0


#2 Iuliano

Iuliano
  • Użytkownicy
  • 415 postów
  • LokalizacjaSworne Gacie,Tumidaj

Napisano 29 grudzień 2010 - 16:58

Jeśli możesz znajdź jakąś firmę która oferuje dostęp do internetu,oni wystąpią o pozwolenie do SM o możliwość założenia internetu.
  • 0

#3 maciex

maciex
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 18:27

mozesz zawsze zrobić internetowa ankiete/glosowanie np na www.zamieszkani.pl [wygodne jezeli juz sa ludzie porejestrowani] albo np na google docks.
  • 0

#4 infor7

infor7
  • Użytkownicy
  • 115 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 19:27

mozesz zawsze zrobić internetowa ankiete/glosowanie np na www.zamieszkani.pl [wygodne jezeli juz sa ludzie porejestrowani] albo np na google docks.

Świetny pomysł: ludzie którzy nie mają internetu w mieszkniu mają głosować w ankiecie internetowej Dołączona grafika

Witam,
jak w moim bloku (ponad setka mieszkań) zebrać podpisy o założeniu internetu? Osobiście nie chce mi się latać po 10 piętrach

reason tobie też w pewien sposób wisi czy będziesz miał neta czy nie. Tak wracając do tematu to albo znajdziesz sobie kogoś kto za Ciebie zbierze te podpisy albo możesz zapytać jakiegoś kumpla czy nie chciało by mu się pomóc w zbieraniu podpisów: każdy z was będzie miał 2 kartki, a ty o połowę pracy mniej.
  • 0
Dołączona grafika

#5 reason

reason
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 30 grudzień 2010 - 19:01

niby masz racje ze mi wisi ale z drugiej strony chcialbym miec jakies lacze szerokopasmowe z lepszymi transferami i mniejszym pingiem np z upc.
  • 0

#6 maciex

maciex
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 30 grudzień 2010 - 19:45

rzeczywiscie chyba nie zrozumialem.
w takim razie wydrykuj ulotke skseruj i wrzuć kazdemu do skrzynki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych