Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sony Ericsson Xperia X8 / już w sklepach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomek.k

tomek.k
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 12 listopad 2010 - 10:45

Witam,

jestem trochę w agoni, bo chcę kupić nowy telefon, ale tylko SE, bo go lubię. I... smartphone'a. Więc się zastanawiam nad kupnie SE X10 mini albo X8, który teraz dotarł do sklepów. Obydwa wyglądają fajnie, mają sporo rzeczy, które mi się podobają, ale dopóki nie wiem, jakie są te phony na żywo, jak się działają we własnej ręce... to nie kupię.

Co Wy myślicie? Ktoś już ma doświadczenie jakieś?

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry
  • 0


#2 aga88

aga88
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 12 listopad 2010 - 11:33

Cześć. Jak chcesz tańszy telefon to polecam ci X8. Ale też ma sporo inne plusiki np. długo trwała bateria, szybki WiFi, i większy wyświetlać niż X10 mini(ale słyszałem że troszeczkę trudno na nim pisać smsy). Ale X10 mini ma dużo lepszy aparat i autofokus. Jak masz jeszcze jakieś konkretne pytanie to śmiało napisz tutaj i ci spróbuję odpowiedzieć.
  • 0

#3 tomek.k

tomek.k
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 12 listopad 2010 - 12:52

Cześć. Jak chcesz tańszy telefon to polecam ci X8. Ale też ma sporo inne plusiki np. długo trwała bateria, szybki WiFi, i większy wyświetlać niż X10 mini(ale słyszałem że troszeczkę trudno na nim pisać smsy). Ale X10 mini ma dużo lepszy aparat i autofokus. Jak masz jeszcze jakieś konkretne pytanie to śmiało napisz tutaj i ci spróbuję odpowiedzieć.


Hejka,

to żależy od tego, że o ile tańszy od X10...
co do robienia fot, mam aparat całkiem dobry, więc to mnie nie obchodzi. I co z tym Mediascapem? Działa spokojnie? A wiedziałbyś coś o baterii?

Dzięki.
  • 0

#4 aga88

aga88
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 12 listopad 2010 - 14:26

O dużo tańszy od X10. Na przykład gdzieś już jest za 550zł dostępny ale czytałam że Irlandii tylko 120 euro na kartę. Bateria przy używaniu Wifi 2 dni wytrzyma jak używasz mniej to oczywiście więcej wytrzyma no ale jak już kupisz taki telefon to myślę że dużo będziesz go używał.
  • 0

#5 TamaraW

TamaraW
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 12:52

a gdzie jest dostępny za 550zł?? bo ja też czytałam to na innych forach, ale nic konkretnego nie znalazłam:(
z góry dzięki za odpowiedź!!
miłego weekendu :D
  • 0
Tamarka

#6 aga88

aga88
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 16:26

No, heja wszyscy! Kupiłam sobie X8! :D i jestem ogromnie zadowolona!!! :shy: wszystko działa bez problemu, łooł i łiiił! ;) Słucham radia i muzy cały dzień! A bateria trzyma! Taft. xD
  • 0

#7 tomek.k

tomek.k
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 17:05

Ja też jeszcze bardzo zastanawiam się nad kupno.. Dużo czytam o nim na forach i coraz bliżej jestem decyzji. Pomogło mi bardzo że od 26 listopada jest już dostępny Android update który naprawi błędów lub szybsza będzie twoja Xperia :)
  • 0

#8 k_adamek

k_adamek
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 11:59

Witajcie,
Ja też zastanawiam się nad kupno, i widzę że tutaj są ludzie którzy mają już X8. Miałbym parę pytanie. Używałbym go na słuchanie muzyki, oglądać strony internetowe i oczywiście na telefonowanie ;D
Jaka wielka jest wbudowana memoria, i jaka jest maksymalna karta która zmieści się do niego? Jak nie jest potrzebny to nie chcę kupić nowy SD, ale słucham dość dużo muzyki. I chciałbym jeszcze zapytać że jaka jest jego kamera.
Dzięki za odpowiedzi.
;)
  • 0

#9 wilk

wilk
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 13:15

Cześć. To X8 sam raz dla ciebie, łatwo da się na nim surfować na internecie, dlatego bo wyświetlać jest dosyć duży i jego rozdzielność to 320 x 480 px, 3 cale , szybko ładują się strony bo ma wbudowany WiFi v802.11 b/g. Audio: telefon jest zbyt głośny i bardzo przyjemnie da się na nim słuchać muzyki, głośno i cisto. Wbudowana memoria to 120megabajtów, możesz zwiększyć pamięć do 16gb-ów.
  • 0

#10 Potwór

Potwór
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2010 - 11:10

Dodaję tylko to, że jest aktualizacja dla posiadaczy X8 starego Androida na nowy 2.1. Animowane tapety, szybsze działanie zdecydowanie (śmiga jak miło), nowa metoda odblokowywania ekranu głównego, ale likwidowali licznik danych GPRS :)
Ale poza tym, jest spoko, warto zaktualizować :)
  • 0

#11 123kamil123

123kamil123
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 21:43

Zastanawiałem się pomiędzy wildfire a własnie x8 i raczej zdecyduje sie na x8 ;)
  • 0
Sygnatura edytowana. Powód: niezgodna z regulaminem forum. - Duath


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych