Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobra obudowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adamus

Adamus
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 29 październik 2010 - 12:18

Co myślicie o obudowie iBOX'a WizardOne trochę czytałem i w testach wypada całkiem nieźle. Została nawet okrzyknięta konkurencją dla Silverstone.
  • 0


#2 Squbii

Squbii
  • Redaktorzy
  • 109 postów

Napisano 30 październik 2010 - 18:07

Ten iBOX co ma najtańsze obudowy dostępne w sklepach konkurencją dla Silverstone'a?? Ktoś chyba raczy żartować... Rzuć linkami - z przyjemnością poczytam co tam takiego uroczyło Redaktorów w nowej porpozycji iBOX'a.

Z obrazków patrząc: jestem zwolennikiem obudów, której mają nawiew z boku (takie małe wentylki kręcące ciepłe powietrze wewnątrz obudowy nie zaliczam do chłodzenia, bo to nic nie daje)... Ale to kwestia gustu i chłodzenia płyty - jak ktoś ma bloki wodne na sekcji zasilania, NB i SB to mu nawiew nie potrzebny. Druga sprawa, żeby wydać jakiś osąd trzebaby ją obejrzeć w rzeczywistości - jakoś nie mam zaufania (mają w pamięci wszystkie "macane" przeze mnie do tej pory obudowy iBOX'a) do jakości plastiku (szczególnie guzików). W tej cenie jest sporo ciekawych obudów o pewnej dobrej jakości.

Reasumując: jestem raczej sceptykiem, chociaż jak to w przypadku Asrock'a było czasami niektóre budżetowe firmy nawracają się na dobrą stronę MOCY ;-) i zaczynają wydawać produkty w nieporównywalnie lepszej jakości niż kilka lat wstecz.

Pozdrawiam
  • 0

#3 Kamirp

Kamirp
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 31 październik 2010 - 00:13

iBox ma jedną całkiem dobrą myszkę - Dominatora - był zresztą test na PCF ;)
Co do obudów to Silverstone jest kilka klas wyżej :)
  • 0

#4 Adamus

Adamus
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 02 listopad 2010 - 11:13

czytałem w PlayPC o obudowie WizardOne i jej recenzja była naprawdę pozytywna.Przypuszczam, że autorowi chodziło o to, że w niektórych kwestiach obudowa iBOX'a jest konkurencyjna. Rynek jest pełen tego typu akcesoriów i trzeba przed zakupem, z pewnością dokładnie zweryfikować opinie itp. Wydaje mi się jednak, że każda marka ma w swojej historii produkty, które są tzw. "perełkami".
  • 0

#5 seqqes

seqqes
  • Użytkownicy
  • 660 postów

Napisano 03 listopad 2010 - 00:04

Obudowa, na którą warto zwrócić uwagę to: Xigmatek Utgard, na pcfoster.pl była jej recenzja i tak mi się ta buda spodobała :) , że jak będę wymieniał swoją to kupie chyba ją :P

Co do firmy I-BOX... to nie mam o niej dobrego zdania.
  • 0

#6 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 03 listopad 2010 - 17:42

Za kilka dni przedstawię Wam recenzję nowego Gladiusa od SilentiumPC :) Myślę, że dobrze pasuje do nazwy tematu :P
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#7 Adamus

Adamus
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 04 listopad 2010 - 09:44

super, czekamy w takim razie na recenzję :)
ja z kolei o obudowach iBOX'a mam bardzo dobre zdanie. Dobry sprzęt w przystępnej cenie. Oczywiście wszystko zależy od gustu i preferencji, ale póki co jestem zadowolony :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych