Skocz do zawartości


Zdjęcie

o counter striku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 matix45

matix45
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 październik 2010 - 15:06

Grałem kiedyś niedawno w cs'a lecz mi karta graficzna zaczęła nawalać i musiałem wyłączać kompa ale zresetowałaem bo wyłaczyć się nie dało ponieważ :[ w załączniku ] po resecie się nie dało właczyć komputera trzabyło wyłączać pstryczkiem z tyłu kompa i poczekać z 15 minut. ( ogłołem przegrzewał się ) po formacie wszystko git lecz chce dalej grać w cs'a a karty nie moge zmienić bo mój ojciec jest taki jaki jest a poza tym mam zintegrowaną . sory za moją pisownię pRoszę o odpowiedź.

Załączone pliki


  • 0


#2 aim92

aim92
  • Użytkownicy
  • 1502 postów

Napisano 01 październik 2010 - 15:27

Wyczyść komputer wewnątrz z kurzu. Wyjmij grafikę i porządnie włóż w slot. Posprawdzaj wszystkie kable + przetestuj grafikę na innym komputerze.
  • 0

#3 nosterix1

nosterix1
  • Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 22 wrzesień 2024 - 19:59

Używane do podgrzewania próbek w laboratoriach chemicznych i biologicznych, płaszcze grzewcze zapewniają bezpieczne i równomierne ogrzewanie kolb i innych naczyń szklanych. Dzięki izolacji i precyzyjnej regulacji temperatury, płaszcze grzewcze minimalizują ryzyko przegrzania i zapewniają stabilne warunki podczas prowadzenia reakcji chemicznych. Dostępne w różnych rozmiarach i modelach, płaszcze te są niezbędne w pracy z substancjami wymagającymi kontrolowanego podgrzewania, oferując wygodę i bezpieczeństwo w codziennej pracy laboratoryjnej.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych