Skocz do zawartości


Zdjęcie

strona www własnej roboty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtas21

Wojtas21
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 17 wrzesień 2010 - 17:50

witam zrobiłem strone internetową o tirach prosze o ocene i o ewentualne powiedzenie gdzie zrobiłem źle itp.A oto link:
www.tirtruc.npx.pl
  • 0


#2 Czechu

Czechu
  • Użytkownicy
  • 64 postów

Napisano 17 wrzesień 2010 - 17:55

Dobra ja to tak zacznę. Nie zamierzam oceniać strony gdy przeczytałem słowo "tir".

TIR - – Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers")[1], międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych.
Pojazd poruszający się na karnecie TIR wyruszający z jednego państwa jest - w myśl konwencji TIR - sprawdzany i plombowany na granicy lub w dowolnym Urzędzie Celnym zlokalizowanym wewnątrz państwa wywozu ładunku, a zostaje odplombowany oraz skontrolowany dopiero w kraju docelowym ładunku, zaś wszystkie granice państw tranzytowych mija z formalnościami ograniczonymi do minimum (np. przy przewozie towaru z Hiszpanii do Rosji samochód jest plombowany na granicy hiszpańskiej i mija granice wszystkich państw bez rozbudowanej kontroli, zaś zdjęcie zamknięcia celnego i otwarcie samochodu następuje dopiero w Rosji).


TIR to nie jest wielki samochód :) xD xD
  • 0
Przepraszam , za wszystkie moje b????dne , "??mieszne" wypowiedzi lecz jestem pocz??tkuj??cy wi??c prosz?? o wyrozumia??o????.

#3 Mesmerize

Mesmerize
  • Użytkownicy
  • 602 postów

Napisano 17 wrzesień 2010 - 18:37

TIR to nie jest wielki samochód xD :lmao: :lmao:


:) W języku potocznym duża ciężarówka to właśnie tir. Nie wiem skąd wziąłeś TIR pisane dużymi literami, ale jeśli tak bardzo chciałeś błysnąć, to fakt błysnąłeś - jak chrząstka w salcesonie xD

Nie wiem, co tu oceniać.. Skorzystałeś z gotowego skryptu i tyle.. Jak dla mnie grafika leży.
  • 0
"Nie chcę być bardziej, ani mniej zapamiętany, niż drzewo przy drodze." - S.T.
Dołączona grafika

#4 Czechu

Czechu
  • Użytkownicy
  • 64 postów

Napisano 17 wrzesień 2010 - 19:16

Jest "fanem" ciężarówek i znam zasady i podstawy "trakerki" słowo TIR można spotkać na niebieskich blaszkach najczęściej na przodach Ciągnika siodłowego :)
  • 0
Przepraszam , za wszystkie moje b????dne , "??mieszne" wypowiedzi lecz jestem pocz??tkuj??cy wi??c prosz?? o wyrozumia??o????.

#5 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 17 wrzesień 2010 - 20:42

Co jest źle ? TABELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#6 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 08:57

Strona w budowie :D Czekamy na nową wersję?:>
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#7 polszewski

polszewski
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 12:39

Witam,

Bardzo ładna. :P
  • 0
Pozdrawiam
Piotr Olszewski
www.nauka.poswojsku.pl


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych