Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wolny System SP3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Trix33

Trix33
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 10 wrzesień 2010 - 23:14

Cześć ponownie, od paru dni mam bardzo przymulonego kompa, tzn włączy się szybko, ale od pojawienia się pulpitu do uruchomienia się 1 programu przez autostart mijają około 2 min, gdy włączę GG muszę czekać około 1 min by wyskoczył menadżer profili, tak można wymieniać każdy program. Dodam że ostatnio robiłem defragmentacje dysków oraz rejestru + oczyszczanie dysku i rejestru programem TuneUp Untitles nie wiem już co robić, liczę na pomoc.


Windows XP SP3
AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor +3600
2 GB RAM
ATI Radeon HD 4600 Series 1 GB

Możliwe że już znam powód tego wolnego systemu otóż, kilka dni temu chciałem zaktualizować sterowniki do karty graficznej więc skorzystałem z poradnika i zrobiłem następujące kroki:

1.Zainstaluj Drive Cleaner Pro
2.Odinstaluj wszystkie programy związane z ATI w Dodaj lub usuń programy
3.Uruchom Windows XP w trybie awaryjnym i użyj Drive Cleaner Pro.
4.Zainstaluj nowe.

No i tak jak opisałem zrobiłem to, lecz po tym miałem program z Catalyst Control Center otóż nie chce się włączyć, jak pamiętam powinien włączyć się razem z system tak jak przed aktualizacją (ikona ATI koło zegarka) lecz niestety tak nie jest, gdy włączę go przez menu start nie otwiera się nic, w procesach jest CCC.exe lecz go nie widać, nie wiem czy to przez to, ale wszystko możliwe jest.


Pozdrawiam, Trix
  • 0


#2 ddemonek

ddemonek
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 21:27

aha... a próbowałeś stare sterowniki zainstalować do karty graficznej i płyty głównej?
nie zapominajmy ze Windows xp jest niestabilnym systemem i na przykład ja robię formaty co jakieś pół roku do roku ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych