Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z 'FlyFF' - proszę o pomoc.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 vtka

vtka
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2010 - 11:21

Witam wszystkich użytkowników forum :P

Zakładam ten temat bo od jakiegoś tygodnia męczę się z uruchomieniem FlyFF'a. Pobrałem najnowszą wersję, zpatchowałem, uruchamiam i co? Przy próbie logowania lub wyboru postaci wyrzuca mnie bez żadnego erroru do pulpitu. Pomyślałem, że to pewnie wina mojego zawirusowanego systemu i zrobiłem total format wszystkich partycji. Ok - wszystko wyczyszczone, ściagam FlyFF od nowa, patchuję, uruchamiam... i zonk! To samo, co przed formatem. DirectX9 zainstalowany, ze sterami do karty też się długo bawiłem... więc w czym problem? Warto rzucić okiem na logi.

2010/ 8/21   11:55:39   
 Aug 11 2010 15:40:38 1 rCnt=1

Neuz.exe caused an EXCEPTION_ILLEGAL_INSTRUCTION in module mssogg.asi at 001B:26F0491D

 - Registers

EAX=00000000  EBX=09AF5638  ECX=5445E457  EDX=00000100  ESI=09AA5DE0
EDI=00000001  EBP=0648F458  ESP=0648EAA0  EIP=26F0491D  FLG=00010246
CS=001B   DS=0023  SS=0023  ES=0023   FS=003B  GS=0000

001B:26F0491D mssogg.asi
001B:26F06B3D mssogg.asi
AMD Duron(tm) Processor Windows XP Dodatek Service Pack 2
NVIDIA GeForce4 MX 4000, 188743680(7772)
0:0-YS0 0 0-last Model:Shadow.o3d

często pojawia się w tym logu odwołanie do pliku mssogg.asi... no to dajemy go na ruszt, pogląd z notatnika:

MZ       ˙˙  ¸       @                                   ŕ   ş ´	Í!¸LÍ!This program cannot be run in DOS mode.

$       Ť=îCěS˝CěS˝CěS˝d*(˝AěS˝€ă˝DěS˝CěR˝TěS˝d*!˝AěS˝d*>˝BěS˝d*)˝BěS˝d*+˝BěS˝RichCěS˝                PE  L ÎIK        ŕ !  Ś         pš           đ&                     Đ     ôn                      `§  I   ¸Ą  P                            Ŕ    @                              `   @               8                           .text   ŘŠ      Ś                    `.rdata  ď                        @  @.data   \
   °      ˜              @  Ŕ.reloc     Ŕ      ž              @  B

nic ciekawego... ale dalej można natrafić na coś bardziej interesującego:

j  ~  ’      N  @      ü  §  .§  ŕ  Č  °                  ÎIK       C   §  —      H                                                            °đ&        A stack error has been encountered. Hit OK to close the application, or cancel to trigger a breakpoint to debug...  Stack overwrite...     €       €           €       €       €   €       €   €           €   €   €   €  €?  €?  €?  €?                                                                                                                                         3   7   ?   Already started Not initialized ASI_stream_open() failed -- out of memory   PROVIDER_property   Name    Version Input file types    Editor-supported input file types   Output file types   Maximum frame size  ASI_startup ASI_error   ASI_shutdown    ASI_stream_open ASI_stream_process  ASI_stream_property ASI_stream_seek ASI_stream_close    Input bit rate  Input sample rate   Input sample width  Input channels  Output bit rate Output sample rate  Output sample width Output channels Output reservoir    Position    Percent done    Minimum input block size    Requested sample rate   Requested bit width Requested # of channels Stream seek position    ASI codec   ASI stream  MSS Ogg Vorbis Audio Decoder    Ogg Vorbis files *.OGG  Raw PCM files *.RAW     ASI_stream_open() failed -- truncated file  ASI_stream_open() failed -- could not initialize Vorbis decoder   ČB ţ˙FŰÉ?   ?ŰÉ@ŰI@ŰIA  €O          ^               ˘      $          P§                         j  ~  ’      N  @      ü  §  .§  ŕ  Č  °      ßMessageBoxA GetCursorPos  USER32.dll  ^TerminateProcess  BGetCurrentProcess ßGetTickCount  KERNEL32.dll  e _AIL_mem_alloc_lock@4 j _AIL_mem_free_lock@4   RIB_unregister_interface   RIB_register_interface   _AIL_MMX_available@0  _MSSDisableThreadLibraryCalls@4 mss32.dll           ÍIK    ’§           ˆ§  Ś§  §  ƒ  ť§    mssogg.asi _RIB_Main@8    RSDSé7qEĹĐŠ@¤…2ěě=~   C:\devel\projects\mss\build\win\mssogg.pdb                  ‰4FV      ˙˙˙˙      ŕ?         vorbis      OggS    >´ä3	‘ó3‹˛4< 

na początku pomyślałem, że brak mu kodeków .OGG Vorbisa... ale zainstalowałem je i problem nie zniknął... a już nie mam siły sam się z tym męczyć, napisałem maila do pomocy technicznej GPotato, ale oni każą mi tylko wysyłać non stop jakieś logi, nie mogąc znaleźć przyczyny, a od jakichś 3-ech dni w ogóle nie dają znaków życia... tak więc proszę o pomoc Was, sam już nie daję rady, skończyła się moja wiedza informatyczna i cierpliwość...

dodam, że na forach poświęconych FlyFF nie ma żadnej konkretnej informacji, jak sobie z tym problemem radzić...

Pozdrawiam i z góry dziękuję za jakąkolwiek chęć pomocy :D
  • 0


#2 nosterix1

nosterix1
  • Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano wczoraj, 20:18

Umożliwiające oczyszczanie i rozdzielanie substancji, destylatory laboratoryjne są kluczowymi urządzeniami stosowanymi w chemii, biologii i przemyśle farmaceutycznym. Wykorzystują proces destylacji, polegający na podgrzewaniu cieczy do wrzenia, skraplaniu pary i zbieraniu oczyszczonego destylatu, co pozwala na usuwanie zanieczyszczeń i uzyskiwanie czystych substancji. Destylatory są dostępne w różnych konfiguracjach, takich jak destylatory proste, frakcyjne czy próżniowe, i są używane do przygotowywania wody demineralizowanej, ekstrakcji związków chemicznych oraz innych zaawansowanych operacji laboratoryjnych, zapewniając precyzję i efektywność procesów badawczych.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych