Jump to content


Photo

Start


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 rszwedowski

rszwedowski
  • Użytkownicy
  • 2 posts

Posted 29 July 2010 - 16:59

Interesuje mnie jak robi się interaktywny wstęp do filmu tak aby trzeba było kliknąć ,,start filmu" aby film ruszył. Zna ktoś jakiś program który tworzy takie coś ?
  • 0


#2 aim92

aim92
  • Użytkownicy
  • 1502 posts

Posted 29 July 2010 - 17:15

Ashampoo Burning Studio, Nero.
  • 0

#3 rszwedowski

rszwedowski
  • Użytkownicy
  • 2 posts

Posted 29 July 2010 - 17:28

posiadam oba programy jednakże pytam: Mógłbyś mi przybliżyć troszeczkę lokalizację tejże funkcji?
przeszukałem całe nero i prawie cały ten ashampoo czy jak mu tam i jakoś nie widzę takich opcji ;) =D
  • 0

#4 aim92

aim92
  • Użytkownicy
  • 1502 posts

Posted 29 July 2010 - 17:56

W Ashampoo (mam wersję 10): Nagraj filmy -> Autoring filmów (...) -> wpisujesz nazwęi wybierasz format -> dalsze opcje -> wrzucasz film i klikasz dalej -> z resztą powinieneś sobie poradzić.
  • 0

#5 tot_masta

tot_masta
  • Użytkownicy
  • 5 posts

Posted 29 July 2010 - 17:56

Najlepszym programem tego typu jest adobe encore. W pełni profesjonalny i jeśli masz cokolwiek wspólnego z interfacami Adobe to jego obsługa nie bedzie absolutnie żadnym problemem dla ciebie.
  • 0
http://motionfreaks.pl - pierwszy polski serwis o motion design i visual effects.

#6 dolec

dolec
  • Użytkownicy
  • 7 posts

Posted 30 July 2010 - 17:49

Interesuje mnie jak robi się interaktywny wstęp do filmu tak aby trzeba było kliknąć ,,start filmu" aby film ruszył. Zna ktoś jakiś program który tworzy takie coś ?

Możesz użyć programu do autostartu np.Aoutostart creator 2.0 i umieścić w nim film.Po włożeniu płytki do napędu kompa wyświetli się plansza autostartu,ale będzie potrzebne kliknięcie na start.Nie wiem czy o to Ci chodziło.
  • 0

#7 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 posts

Posted 30 July 2010 - 19:06

Praktycznie to każdy program do nagrywania filmów DvD posiada funkcje dodania menu DvD , choćby nawet Nero posiada kilka rożnych stylów.
  • 0

#8 dolec

dolec
  • Użytkownicy
  • 7 posts

Posted 30 July 2010 - 21:00

Tak, ale menu dotyczy tylko filmów w DVD,a autor wątku ogólnie napisał o filmie, stąd moje przypuszczenie że chodzi też o inne formaty.
  • 0

#9 tot_masta

tot_masta
  • Użytkownicy
  • 5 posts

Posted 31 July 2010 - 08:17

Tak, ale menu dotyczy tylko filmów w DVD,a autor wątku ogólnie napisał o filmie, stąd moje przypuszczenie że chodzi też o inne formaty.


Wiec niech użyje Adobe After effects. W miarę prosty... sporo materiałów edukacyjnych w sieci i w zasadzie każdą animację można z niego wypluć.
  • 0
http://motionfreaks.pl - pierwszy polski serwis o motion design i visual effects.

#10 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 posts

Posted 31 July 2010 - 10:27

Ulead Video Studio, można sobie stworzyć menu jakie tylko wyśnimy,
Sony DVD Architect Studio, sam korzystam i tu pole do popisu jest ogromne ;)
Te dwa programy polecam jak naprawdę umyślałeś sobie konstrukcję menu. Jak to ma być proste, standardowe menu to w/w programy w zupełności starczają ^^"
  • 0

Dołączona grafika



1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users