Jump to content


Photo

WiFi w domu


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 pitterboss

pitterboss
  • Użytkownicy
  • 2 posts

Posted 15 May 2010 - 17:50

Witam wszystkich,w sprawach informatyki jestem niemalże zielony dlatego proszę Was o pomoc.Mam w domu dwa komputery stacjonarne i na obydwu chciałbym mieć połączenie z siecią.

Czy gdy kupie router, podłącze do niego kabel z internetem,a do obydwu komputerów kupie i wepnę anteny WiFi to wszystko będzie działało?
Proszę o Wasze opinie i jeszcze czy możecie mi polecić jakiś sprzęt(chodzi mi o router i 2 anteny WiFi,i proszę o cenę w mirę rozsądną,mam max 150zł ;).
  • 0


#2 tomcio

tomcio
  • Użytkownicy
  • 11 posts

Posted 15 May 2010 - 19:30

Czy gdy kupie router, podłącze do niego kabel z internetem,a do obydwu komputerów kupie i wepnę anteny WiFi to wszystko będzie działało?
Proszę o Wasze opinie i jeszcze czy możecie mi polecić jakiś sprzęt(chodzi mi o router i 2 anteny WiFi,i proszę o cenę w mirę rozsądną,mam max 150zł ;).


Zależy jakiego masz operatora. Jeżeli zakładamy, że masz kablówkę, to najprostszy router WiFi to wydatek +/- 60zł i za kartę sieciową WiFi (pod usb) to z 30zł sztuka. Okres najpierw skąd masz internet.
  • 0
W sklepie z komputerami sprzedawca zachwala klientowi swoj najnowszy towar:
- Ten komputer wykona za pana polowe pracy!
- W takim razie biore dwa.

#3 pitterboss

pitterboss
  • Użytkownicy
  • 2 posts

Posted 15 May 2010 - 19:56

router
antena

czy taki sprzęt wystarczy?
  • 0

#4 tomcio

tomcio
  • Użytkownicy
  • 11 posts

Posted 15 May 2010 - 20:52

czy taki sprzęt wystarczy?


Tak jak pisałem, zależy skąd masz internet, jeżeli z kablówki to starczy, jeżeli Neo to nie ;)
  • 0
W sklepie z komputerami sprzedawca zachwala klientowi swoj najnowszy towar:
- Ten komputer wykona za pana polowe pracy!
- W takim razie biore dwa.


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users