Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciągłe Blue Screeny na 7 x64 Ultimate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Horseman

Horseman
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 17:48

Witam,
Posiadam wyżej wymieniony system operacyjny. Notorycznie mam Blue Screeny, niezależnie od tego co robię. Zdarza się to poczas grania, ściągania jakichś plików, zmiany głośności. Nie moge sobie z tym poradzić. BSODy zaczęły się od razu po instalacji 7. Wcześniej miałem Viste x64 i nic podobnego mi się nie przydażało. W samym marcu miałem 12 Blue Screenów. Zawsze są różne. Proszę, a własciwie błagam o pomoc, nie mogę normalnie korzystać z komputera.

Mój komputer nie jest podkręcany itp. Wszystko działa na fabrycznych ustawieniach.
Zestaw:
-q6600 2,4GHz
-4GB ram 1066MHz
-8800 GTS 512 MB

Sterowniki mam zainstalowane najnowsze ze stron producentów. Poniżej zamieszczam link z plikami minidump, ponieważ nie wiem właściwie jak się z nich dowiedzieć, co jest przyczyną tych błędów.


Link do plików

Jeszcze raz proszę o pomoc.
  • 0


#2 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 postów

Napisano 03 kwiecień 2010 - 01:33

Proponuje odinstalować sterowniki do Karty Graficznej , Karty Dźwiękowej , Karty Sieciowej przeczyścić rejestry np. CCleaner'em i poinstalować inne wersje sterowników do tych urządzeń.
  • 0

#3 Horseman

Horseman
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2010 - 13:13

Już to zrobiłem. W tych plikach co zamieszczam może być jakaś informacja co do kodu błędu. Jak to odczytać ? Sterowniki mam najnowsze.
  • 0

#4 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 postów

Napisano 03 kwiecień 2010 - 13:28

Sterowniki mam najnowsze.


I w tym może być problem , nie instaluj najnowszych sterowników tylko zainstaluj inną wersje sterowników nie koniecznie najnowsze.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych