Jump to content


Photo

Backup System Online


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Radzii0

Radzii0
  • Użytkownicy
  • 3 posts

Posted 05 March 2010 - 12:56

Jakie znacie najlepsze metody na backup danych ??[/fade]
  • 0


#2 filas_m

filas_m
  • Użytkownicy
  • 2 posts

Posted 05 March 2010 - 13:28

Poleciłbym ci MSBS .
  • 0

#3 Radzii0

Radzii0
  • Użytkownicy
  • 3 posts

Posted 05 March 2010 - 13:31

A wyjaśnił byś mi co to jest i na czym polega?
  • 0

#4 masder

masder
  • Użytkownicy
  • 12 posts

Posted 07 March 2010 - 18:17

Jakie znacie najlepsze metody na backup danych ??[/fade]


ja korzystam z programu F-Secure Online Backup. bardzo fajny soft. przydatny. polega to mniej więcej na tym, że program robi kopię twojego dysku w sieci. zostawiasz kompa na noc i powinno wszystko przekopiować. potem to już tylko uaktualnienia robi. więc nawet nie wiesz kiedy. neta też nie zwalnia. ale najlespze jest to, że dostęp do plików masz z poziomu przeglądarki, więc jak chcesz komuś pokazać np zjdęcia z wakacji to nie musisz brać ze sobą kompa czy tam pendrivea tylko wystarczy żę ten ktoś ma internet. logujesz się i masz wszystko to co masz u sibie na kompie. super sprawa. przydatna i wygodna :(
  • 0

#5 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 posts

Posted 07 March 2010 - 20:17

Ja polecam Norton Online Backup 2.0 - poczytaj, myślę że warty tych paru złotych.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#6 filas_m

filas_m
  • Użytkownicy
  • 2 posts

Posted 08 March 2010 - 09:44

Oprogramowanie MSBS (Mikrozet Secure Backup System) jest zaprojektowane do backupowania danych z komputera i ich odzyskiwania w razie potrzeby. Użytkownik może tworzyć harmonogramy i uruchamiać zadania backupu. Może także odzyskiwać wcześniej zarchiwizowane dane.
Oprogramowanie całkowicie automatyzuje proces backupu, eliminując potrzebę ludzkiej interwencji i redukując koszt posiadania bardzo drogich tradycyjnych rozwiązań zabezpieczenia danych.
Oprogramowanie pozwala w prosty sposób backupować wybrane dyski, katalogi, plik Microsoft Outlook, Outlook Express, Folder Ulubione itd.
Co więcej – na poziomie serwera MSBS Klient może wykonywać “gorący backup” baz MS Exchange i MS SQL.
MSBS Klient jest dostępny dla systemów Windows, Mac OS X i platform Linuxowych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.msbs.pl/
  • 0

#7 Radzii0

Radzii0
  • Użytkownicy
  • 3 posts

Posted 08 March 2010 - 14:24

Wydaje mi sie ze MSBS bedzie najlepszy z tych ktore do tej pory przegladalem . A jak wy myslicie ?
  • 0

#8 barteq

barteq
  • Użytkownicy
  • 121 posts

Posted 17 March 2010 - 23:01

sporo pakietów AV ma takie funkcje - korzystałem z Pandy GP 2009 - było bodajrze 2 gb na dane na serwerze Pandy. wszystko śmigało całkiem całkiem:) wiem, że w nowej wersji jest jeszcze więcej miejsca, chyba 5 gb.
  • 0


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users