Skocz do zawartości


Zdjęcie

PC 2000zł max


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 toyota

toyota
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 20 luty 2010 - 00:32

Witam chce poskładać komputer do 2000zł tak żeby w cenę wchodził monitor jakiś nieduży cos kolo 17 cali

czy mógł bym prosić o porady co kupić?
  • 0


#2 Richter

Richter
  • Użytkownicy
  • 178 postów

Napisano 20 luty 2010 - 14:25

LINK Złóż coś sam w linku i na forum zamieść jakąś przykładową konfigurację pomyślimy nad czymś. Weź płytę główną jakiegoś Gigabyte, procesor coś z Intela i wklej co złożyłeś
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 elaser

elaser
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 22 luty 2010 - 21:54

Witam!
Chcąc sprostać twoim oczekiwaniom starałem się dobrać tak podzespoły komputera żeby ich cena zmieściła się w 2 tys. złotych
a jednocześnie komputer z nich złożony charakteryzował się dobrymi parametrami. Niestety to co znalazłem trochę przekracza cenę jaką podałeś,czasami warto jednak trochę więcej zapłacic i mieć sprzęt który szybko się nie zestarzeje oraz daje możliwości rozbudowy :D.
A to jest to co wybrałem, płyta główna Asrock H55M PRO Intel H55 LGA 1156,procesorIntel Core i3,
pamięć Kingston HyperX 4G,zasilacz MODECOM MC 620 CARBON BOX,dysk twardySAMSUNG 640GB,nagrywarka DVDSAMSUNG SH-S223L,obudowa AEROCOOL PGS Vx-9 PRO,monitor BENQ LCD 17. To wszystko razem kosztuje 2376 złotych, jeżeli zmniejszysz ilość pamieci,wybierzesz trochę tańszy dysk
i słabszy zasilacz to możesz się zmieścić w 2 tys. złotych.
  • 0

#4 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 23 luty 2010 - 00:24

elaser na Twoim miejscu poszukałbym coś na AMD. Sprzęt w tych samych pieniądzach możesz dostać wydajniejszy nić na Intelu (nie jestem fanbojem wiem, jakie są fakty :D). Kingston HyperX są bardzo dobrymi kościami ale za drogimi. Poszukaj coś z G.Skilla, OCZ, albo Patriota. Obudowę możesz spokojnie brać od CoolerMaster coś z serii Elite 3XX. Są tanie i dobre ;) Dysk osobiście polecam od WD serii AAKS 500 albo 640GB od Ciebie zależy. W komplecie nie doszukałem się karty graficznej. Masz coś na oku?
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#5 Xander92

Xander92
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 marzec 2010 - 13:42

@richter
w komputroniku jest drogo.
lepiej poszukaj części w esc, agito, gral

Może jest drogo, ale mają fachowowców... - VJ
  • 0
Wysy??am zaproszenia do Lockerz.com email: konsl@o2.pl pisa?? o kaºdej porze, w razie czego udziele wskazówek odno??nie serwisu gg 9123825

http://lockerzpolska.vgh.pl/news.php


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych