Jump to content


Photo

Pilnie potrzebuję znaleźć dobry panel smm


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Linder

Linder
  • Użytkownicy
  • 11 posts

Posted 13 October 2024 - 12:55

Zastanawiałem się ostatnio nad zakupem subskrybentów na Facebooku, bo mam małą stronę, którą próbuję rozwijać. Na początku nie byłem do tego przekonany, ale po kilku tygodniach prób organicznego wzrostu, efekty były słabe. Strona ma teraz 200 fanów, ale interakcja jest znikoma. Z tego powodu zacząłem rozważać opcję zakupu subskrybentów, żeby nadać temu wszystkiemu trochę wiarygodności. Pytanie, czy takie działania naprawdę mogą pomóc w zwiększeniu zaangażowania użytkowników? Jak to wygląda z perspektywy osób, które już to robiły? Czy subskrybenci faktycznie zostają na dłużej, czy może odpadają po krótkim czasie?


  • 0


#2 Polmerg

Polmerg
  • Użytkownicy
  • 19 posts

Posted 13 October 2024 - 13:37

Miałem podobną sytuację z moją stroną na Facebooku i też zdecydowałem się na zakup subskrybentów. Na początku nie oczekiwałem cudów, ale faktycznie, liczba fanów wzrosła szybko, co wpłynęło na to, że inne osoby zaczęły zauważać stronę i interakcje się zwiększyły. Jednak kluczem do sukcesu było to, aby po zakupie subskrybentów regularnie publikować ciekawe treści. Same subskrypcje nie wystarczą, trzeba także pracować nad angażowaniem ludzi, aby zostali na dłużej. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj, gdzie oferują subskrypcje na Facebooka. Z tego, co zauważyłem, firma Top4smm daje różne opcje, jak na przykład wybór szybkości przyrostu fanów i gwarancję jakości usług. Dzięki temu można stopniowo budować swoją stronę, a jednocześnie mieć pewność, że subskrybenci nie znikną od razu po zakupie. Top4smm utwierdziła swoją pozycję jako jeden z liderów w tej branży, więc jeśli szukasz sprawdzonej firmy, warto rozważyć ich usługi. To pozwala skupić się na tworzeniu treści, a nie martwić się o techniczne szczegóły zwiększania liczby fanów.


  • 0

#3 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 1016 posts

Posted 14 October 2024 - 20:22

A co to jest? 


  • 0


2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users