Jump to content


Photo

Konta OGame, Steam, Battlenet i EA/Origin


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 pirxh

pirxh
  • Użytkownicy
  • 17 posts

Posted 11 October 2024 - 18:02

Witam. Mam do zaoferowania konta OGame, Steam, Battlenet i EA/Origin. Ceny do lekkiej negocjacji. Sprzedaję, bo nie mam już za bardzo czasu grać, a zastrzyk gotówki się przyda.

OGame: Konto na Quasar. Miejsce top 210-220. Wysoko rozwinięte kopalnie (minimum do 40/35/36), ponad 12 planet, kilka księżyców, dużo DT (ponad 100k) do fleetsave'u, dobry poziom badań. Klasa zbieracz. Minimalna ilość anty na koncie. Grałem głównie jako górnik. Cena: 200 zł, konto zostało wystawione na Allegro: https://allegrolokal...-quasar-top-220

Steam: Konto z grami CoD: Modern Warfare 2 (to z 2022), Ghost Recon: Breakpoint i Counter Strike 2 z Prime'em. Konto jest bez banów. Cena: 200 zł, konto w umówionym czasie mogę wystawić na Allegro w celu zabezpieczenia transakcji.

Battlenet: Konto z grami CoD: Modern Warfare (to z 2019) i CoD: Black Ops Cold War. Konto jest bez banów. Cena: 200 zł, mogę wystawić na Allegro.

EA/Origin: Konto z grami Battlefield 3 Premium (zawarte wszystkie dodatki), Battlefield 4 Premium (też wszystkie dodatki), Battlefield: Hardline Premium (też wszystkie dodatki) i Battlefield 2042 (podstawowa wersja). Konto jest bez banów. Cena: 200 zł, mogę wystawić na Allegro.

W sprawie konta OGame proszę o kontakt na samym Allegro, natomiast w sprawie trzech innych (albo OGame + inne konto) proszę o wiadomość e-mail na adres pre94@o2.pl .

Gorąco polecam.

 


  • 0



0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users