Skocz do zawartości


Zdjęcie

Płatności na raty w sklepie online

płatności ratalne

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dariusz676

Dariusz676
  • Użytkownicy
  • 95 postów

Napisano 09 lipiec 2023 - 08:34

Szukam dobrego i skutecznego systemy płatności ratalnej dla sklepu internetowego, czy możecie powiedzieć mi na jakie rozwiązanie warto będzie zwrócić uwagę pod względem skuteczności działania, dobrego wskaźnika rozpatrywania wniosków i jednocześnie, aby mogli z tej opcji korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Pozdrawiam i będę wdzięczny za informacje z Waszych zawodowych doświadczeń!


  • 0


#2 AllaN

AllaN
  • Użytkownicy
  • 76 postów

Napisano 10 lipiec 2023 - 07:56

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się nad wprowadzeniem systemu płatności ratalnych, warto rozważyć iPłatności. To bezpłatny i skuteczny system działający 24/7, który oferuje jasne warunki dla klientów oraz szybkie rozpatrywanie wniosków. Aby skorzystać z tej wtyczki wystarczy zarejestrować swój sklep na stronie https://iplatnosci.pl/. Po zakończeniu procesu rejestracji będziesz mógł skorzystać z usług iPłatności i przetestować, jak działa w praktyce. Jednak najważniejsze jest szybkość działania oraz najkorzystniejsze warunki dla naszych klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych. 


  • 0

#3 ster

ster
  • Użytkownicy
  • 78 postów

Napisano 11 lipiec 2023 - 12:05

To już trzeba sprawdzić jakie regulacje wprowadza dany sklep, bo nie zawsze i nie wszędzie takie płacenie na raty będzie możliwe.


  • 0

#4 Hubik33

Hubik33
  • Użytkownicy
  • 235 postów

Napisano 14 lipiec 2023 - 08:19

Na pewno warto będzie pójść w kierunku iPłatności według mnie bardzo dobry kierunek jeśli chodzi o usprawnienie sprzedaży droższych produktów i jednocześnie pobudzania zainteresowania klientów biznesowych do współpracy, którym na przykład ileasing to też duże ułatwienie dla biznesu, aby mógł zrealizować szybko większe zakupy z wygodną opcją spłaty w dłuższej perspektywie. Dlatego też mam nadzieję, że wszystko ostatecznie pójdzie pomyślnie. Powodzenia!


  • 0

#5 Dariusz676

Dariusz676
  • Użytkownicy
  • 95 postów

Napisano 14 lipiec 2023 - 08:25

Dobrze wiedzieć i mam nadzieję, że jeszcze trochę informacji będzie się pojawiało. No i oczywiście zobaczymy co ostatecznie z tego wyjdzie, pozdrawiam!


  • 0

#6 KajaOz

KajaOz
  • Użytkownicy
  • 170 postów

Napisano 20 lipiec 2023 - 12:00

No tak, teraz praktycznie w każdym większym sklepie online jest możliwość takiej płatności ratalnej. Ogólnie najlepiej będzie trochę o tym posłuchać na Youtube i poczytać na różnych blogach.  Możesz na przykład sprawdzić sobie na stronie https://iplatnosci.pl/ i po kontakcie otrzymacie instrukcje jak to działa. Jest też możliwość instalacji przez ich pracowników jak nie do końca wiesz jak to w odpowiedni sposób zrobić, żeby nie było później problemów że klienci nie mogą z takiej możliwości korzystać. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych