Skocz do zawartości


Zdjęcie

wyborze odpowiedniego hostingu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ann5

ann5
  • Użytkownicy
  • 22 postów

Napisano 10 maj 2023 - 22:12

Witajcie, potrzebuję pomocy w wyborze odpowiedniego hostingu do mojej strony opartej na WordPressie. Która firma hostingowa oferuje najlepsze usługi w przystępnej cenie?


  • 0


#2 Maja33

Maja33
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 10 maj 2023 - 23:07

Hej! Ja korzystam z szybki hosting woocommerce już od dłuższego czasu i bardzo sobie go cenię. Oferują oni świetną wydajność i niezawodność. Co najważniejsze, ich obsługa klienta jest naprawdę na najwyższym poziomie. Na pewno poleciłbym narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Dzięki niemu można zapewnić sobie bezpieczeństwo i ochronę danych w razie awarii. Jest też wiele innych funkcji, które warto sprawdzić, na przykład automatyczne aktualizacje WordPressa.


  • 0

#3 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 966 postów

Napisano 23 maj 2023 - 10:05

A ja mam pytanie z nieco innej beczki, mianowicie jakiego operatora sieci komórkowej wybraliście do obsługi telefonów służbowych i internetu mobilnego w firmie? Pytam, bo z tego co widziałam, to teraz jest całkiem spora konkurencja i oprócz znanych wielkich firm, pojawili się inni operatorzy, którzy często mają lepsze warunki. Na przykład, jest sieć https://otvarta.pl/, która ma teraz najtańszy abonament na rynku i internet mobilny bez limitu. Co o tym sądzicie? Ktoś korzysta z usług tej firmy? 


  • 0

#4 ster

ster
  • Użytkownicy
  • 78 postów

Napisano 10 lipiec 2023 - 11:17

Jeżeli szukasz szybkiego hostingu na worpressie to poczytaj na ten temat tutaj: https://medianews.co...pressie-wybrac/. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze, a także zorientujesz się, dlaczego odpowiedni hosting ma znaczenie. Ważne będzie też doświadczenie innych użytkowników, może ktoś jeszcze się wypowie.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych