Jump to content


Photo

Ulubione buty damskie - Wasze propozycje


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 KajaOz

KajaOz
  • Użytkownicy
  • 174 posts

Posted 19 January 2023 - 14:09

Potrzebuję kupić sobie nowe buty zimowe, ale też próbuję od razu upolować ciekawe promocje na buty już bardziej wiosenne. Dlatego chciałabym doradzić się Was od czego rozpocząć poszukiwania, jakie marki wziąć pod uwagę i jednocześnie w jakich sklepach będę mogła liczyć aktualnie na przystępne ceny i też najlepsze marki. Chętnie też dowiedziałabym się co ostatnio udało Wam się kupić i czy też z tych wyborów jesteście zadowolone :)


  • 0


#2 AllaN

AllaN
  • Użytkownicy
  • 82 posts

Posted 20 January 2023 - 19:20

Ja osobiście zwracam najwięcej uwagi na buty i też mam kilka par zarówno na jesień, zimę i wiosnę oraz lato. Przyznam, że lubię szukać okazji i z nich korzystać, bo wiadomo że w sezonie letnim ceny będą jednak wyższe niż teraz. Jeśli chcesz mieć większy wybór możliwości wyboru i też polujesz na fajne okazje to na pewno warto zajrzeć do portalu Domodi.pl który ma całą kategorię temu poświęconą. Sama stawiam przede wszystkim na funkcjonalność, dlatego najczęściej wiosną latam w sportowym obuwiu i już w oko wpadły mi Adidas Terrrex Swift R3 Gtx W GORE-TEX GX5393 Core Black. Pozdrawiam serdecznie!


  • 0

#3 starr

starr
  • Użytkownicy
  • 59 posts

Posted 18 May 2023 - 15:22

wygląd to jedno ale według mnie najważniejsze jest to, by obuwie było wygodne i komfortowe w codziennym noszeniu. ja wybieram zwykle buty wykonane z porządnej skóry :) a jeśli chodzi o sklep to mogę Wam polecić Pantofelek https://pantofelek-sklep.pl/. Bardzo szeroka oferta, znajdziecie tu sandały i klapki ale też drewniaki, kapcie czy obuwie profilowane. Bardzo dobra jakość a do tego rozsądne ceny. 


  • 0


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users