Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rehabilitacja

Rehabilitacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 fizjomed2023

fizjomed2023
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 29 grudzień 2022 - 17:49

REHABILITACJA PRZED I POOPERACYJNA - Odzyskaj zdrowie dzięki skutecznej rehabilitacji przed i pooperacyjnej w Fizjomed Bielsko Biała

 

Rekonwalescencja po operacji lub przygotowanie do operacji ortopedycznej? Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z pytań jest twierdząca, ważne jest, aby wiedzieć, że fizjoterapia przed i pooperacyjna może przynieść Ci wiele ulgi. Operacja nie jest jedynym sposobem na powrót do zdrowia po krytycznej chorobie. Ludzkie ciało wymaga szczególnej troski i czułości zarówno przed, jak i po operacji, aby ponownie wrócić do formy.
 
rehabilitacja-8.png

  • 0


#2 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 17 marzec 2023 - 16:37

Jeżeli faktycznie potrzebujemy takich działań to ja chcę jeszcze powiedzieć, że również bardzo ważną opcją jest to aby wiedzieć także do jakiego centrum medycznego się udać. W sumie ja mieszkam w Jaworznie i wiem doskonale, że w https://goo.gl/maps/bSE5a1Ev4LFj3M4o6 zawsze jestem pod właściwą opieką.


  • 0

#3 anya88

anya88
  • Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano 01 sierpień 2023 - 14:10

A czy przykładowo wiecie też na czym polega   fala uderzeniowa kraków   i  jak się sprawdza    w rehabilitacji i fizjoterapii? Tak  pytam, ponieważ teraz na rynku można znaleźć najróżniejsze opcje terapeutyczne i według mnie warto się z nimi zapoznać, aby określić - co będzie odpowiednie dla nas.


  • 0

#4 Dariusz676

Dariusz676
  • Użytkownicy
  • 97 postów

Napisano 18 marzec 2024 - 13:34

Jeśli cierpisz z powodu bólu barku lub kontuzji, której nabawiłeś się w trakcie pracy, czy uprawiania sportu warto skorzystać z profesjonalnej rehabilitacji czym może zająć się Krakowska Fabryka Zdrowia https://reha-kfz.pl/...ilitacja-barku/  Mają wyspecjalizowany zespół terapeutów, którzy pomogą Ci powrócić do pełnej sprawności i komfortu. Dzięki indywidualnie dopasowanym programom leczenia oraz nowoczesnym metodom rehabilitacji, szybko poczujesz ulgę i poprawę. No i jednocześnie ważna jest systematyczność oraz zaangażowanie w powrót do zdrowia. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych