Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie akumulatory samochodowe będą najlepsze

akumulatory samochodowe

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sedek

Sedek
  • Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 29 grudzień 2022 - 13:10

Mam coraz większe problemy z akumulatorem w moim samochodzie, dlatego przyszedł czas najwyższy na jego wymianę. Jednak zanim kupię pierwszy lepszy z brzegu wolałbym po prostu zapytać Was, gdzie warto będzie go szukać i na co dokładnie zwrócić uwagę jeśli chodzi o aspekty techniczne i wytrzymałość w bardzo niskich temperaturach. Może trochę nam się tutaj temat rozwinie, a co najważniejsze uda mi się kupić model do mojego Audi A3 2010, który posłuży mi dłuższy czas. 


  • 0


#2 Dariusz676

Dariusz676
  • Użytkownicy
  • 97 postów

Napisano 30 grudzień 2022 - 13:14

Jeśli masz problemy z akumulatorem w swoim samochodzie i zamierzasz go wymienić, to dobrym miejscem do poszukiwań będą specjalistyczne sklepy motoryzacyjne. W takich miejscach znajdziesz szeroki wybór akumulatorów różnych marek i typów, które spełnią wymagania Twojego samochodu i będą jak najlepiej dopasowane. Przy wyborze akumulatora warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kryteriów w tym również warunki gwarancyjne. Ja akurat jeżeli chodzi o akumulatory do auta mojego, żony, czy syna to najpierw szukam modeli na ceneo i sprawdzam sobie od razu różne opinie i też sklepy w którym są najlepsze ceny. Polecam tak robić, jeśli nie lubicie przepłacać :)


  • 0

#3 czary

czary
  • Użytkownicy
  • 89 postów

Napisano 22 wrzesień 2024 - 15:26

Rozważam zakup części do Iveco Daily z firmy Experus https://experus.pl/daily,c41.html. Czy ktoś z Was korzystał z ich oferty? Jak wygląda dostępność części, szczególnie blacharskich, w Krakowie? Potrzebuję części do modelu 35c15. Jakie są Wasze opinie na temat tej firmy? Jak się zamówi do godziny 14, to w następnym dniu roboczym otrzymuje się części.

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych