Jump to content


Photo

Jaki program CAD wybrać?

CAD

  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Hubik33

Hubik33
  • Użytkownicy
  • 254 posts

Posted 15 December 2022 - 15:54

Cześć!

Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi na temat tego jaki program CAD warto będzie wybrać i na którym sami aktualnie pracujecie. Z wysoką stabilnością, dobrą bazą nakładek i konkretną obsługą techniczną. Będę ogromnie wdzięczny za wszystkie konkretne informacje, pozdrawiam


  • 0


#2 Dariusz676

Dariusz676
  • Użytkownicy
  • 97 posts

Posted 17 December 2022 - 11:23

Natomiast jeżeli szukacie naprawdę dobrego programu do tworzenia rozbudowanych projektów, to tutaj warto wspomnieć o ZwCAD 2023 i jednocześnie o dobrze rozwiniętej bazie nakładek m.in ZwTraffic oraz ZwGeo. Brak problemów technicznych, do tego zarówno wersja 32 i 64 bitowa, do tego nowe aktualizacje i jednocześnie wersja testowa przez miesiąc jest w pełni za darmo na której warto go przetestować.


Edited by Dariusz676, 17 December 2022 - 11:23.

  • 0

#3 Sedek

Sedek
  • Użytkownicy
  • 46 posts

Posted 20 December 2022 - 22:13

Zdecydowanie warto szukać przede wszystkim skutecznych, wydajnych i efektywnych programów do tworzenia dużych projektów budowlanych i nie tylko. To co ich wyróżnia to zdecydowanie duże możliwości, funkcjonalność i co najważniejsze realne podejście ze strony obsługi technicznej. Jedocześnie możliwa jest wydajna praca z dużymi plikami projektowymi oraz podkładanie obiektów rastrowych i wektorowych. No i wyposażony w CADbro, a jest to wielofunkcyjna przeglądarka, która potrafi odczytać większość popularnych formatów CAD.


  • 0

#4 Hubik33

Hubik33
  • Użytkownicy
  • 254 posts

Posted 03 January 2023 - 13:33

Dzięki wielkie za informacje! Na pewno wezmę pod uwagę i mam nadzieję, że jeszcze trochę wskazówek się pojawi a ja podejmę jak najlepszą decyzję w tym zakresie.


  • 0

#5 KajaOz

KajaOz
  • Użytkownicy
  • 174 posts

Posted 07 January 2023 - 10:52

Jak najbardziej poszukiwania warto rozpocząć od jednego z najlepszych aktualnie alternatyw dla najbardziej znanego programu CAD, a mianowicie mogę tutaj wspomnieć o ZwCAD 2023. Racjonalna cena za licencję, wsparcie techniczne i jednocześnie wysoka funkcjonalność do tworzenia projektów zarówno tych mniejszych, jak i bardziej rozbudowanych również z dodatkowymi nakładkami do wygodniejszej i szybszej pracy. Obecnie obsługuje najnowsze pliki w formacie DWG2018 oraz wydajna praca z dużymi plikami projektowymi oraz podkładanie obiektów rastrowych i wektorowych.


  • 0



Also tagged with one or more of these keywords: CAD

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users