Jump to content


Photo

Nie mogę wlaczyc komputera!


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 DzikaCebula

DzikaCebula
  • Użytkownicy
  • 1 posts

Posted 03 January 2010 - 11:27

Mój problem wygląda następująco :
Gdy chcę włączyc komputer, i na poczatku jest normalnie, sa te literki, ale w momencie kiedy ma sie pojawic to niebieskie tło i pasek ladowania windowsa, ekran sie jakby wygasza, a potem juz nic wiecej sie nie dzieje. Co sie stalo? Czy to wina wirusa...? Czy padl mi system...? Nie wiem co mam zrobic, kolezanka mi powieziala ze jedyna opcja jest wygrywanie systemu na nowo... Ale wolalabym tego uniknac... Albo chociaz sposob, zeby wlaczyc na chwile komputer, zeby to wszystko co mam, pozgrywac na plyty...
Nie wiem, moze ma to cos do rzeczy, ze dzien wczesniej wyskoczyl mi komunikat z avasta o jakims wirusie, i zebym uruchomila ponownie komputer zeby to naprawic, ale nie dalo sie z tym nic zrobic bo podobno nie znaleziono pliku...
Co mam teraz zrobic? Prosze o pomoc...
  • 0


#2 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 posts
  • LokalizacjaRybnik

Posted 03 January 2010 - 18:32

To prawdopodobnie wina wirusa (miałem to kiedyś) chyba można skopiować dane przez konsole odzyskiwania systemu z płyty. Dla pewności podaj jeszcze pełną specyfikę techniczną
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#3 BartekeX

BartekeX
  • Użytkownicy
  • 20 posts

Posted 22 January 2010 - 23:29

Spróbuj polecenia "Ostatnia dobra znana konfiguracja" w WINXP
  • 0

#4 szpaki

szpaki
  • Użytkownicy
  • 10 posts

Posted 22 January 2010 - 23:37

wyciagnij swoj dysk i podlacz go do komputera kolezanki. Swoje dane skopiuj do niej na dysk :letssin: uwazaj na wirka hehe. pozniej format u siebie i wgraj nowy system. pozdro.
  • 0

#5 Ralf

Ralf
  • Użytkownicy
  • 11 posts

Posted 27 January 2010 - 13:49

To zależy czy masz system na osobnej partycji. Bo jeżeli tak to wystarczy tylko przeinstalować system na tej partycji, a reszta dysku nie ucierpi. Jeśli jednak masz wszystko "zusammen" to najlepiej użyć programu umożliwiającego przeglądanie dysku z poziomu boot.ini i poprzenosić dane na jakiś dysk zewnętrzny lub inny dysk twardy ^^
  • 0


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users