Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co aktualnie czytacie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 norbertt873

norbertt873
  • Użytkownicy
  • 52 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:47

Co aktualnie czytacie? Jaką książkę możecie polecić?


  • 0


#2 valerie89

valerie89
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 09:11

Czytam głównie thrillery, ostatnio "Nieodnaleziona" - polecam. Z polskich powieści zachęcam też do "Na północ od Okinawy" - egzotyczna sceneria, nietypowe miejsce akcji, ogólnie dobra pozycja dla miłośników sensacji i dalekowschodnich klimatów.


  • 0

#3 hhenryk88

hhenryk88
  • Użytkownicy
  • 65 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 16:28

Ja natomiast polecam "Za zamkniętymi drzwiami". Właśnie kończę "Relacja Rodzinna" i także mogę polecić, ale raczej tylko miłośnikom powieści sensacyjnych - fabuła typowa dla takich książek, ale nie nudzi, czyta się dobrze i szybko.


  • 0

#4 jadwigaa87

jadwigaa87
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 15:08

Większość mojej literatury to książki do nauki. Powieści raczej nie czytam, za to poradniki tak. Zachęcam do "Strategia prze-myślenia - elementarz sukcesu" o zwiększaniu efektywności myślenia, jak odkryć i wykorzystać swój potencjał, ogólnie jak odnieść sukces.


  • 0

#5 jes

jes
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 15 sierpień 2018 - 22:22

Niedawno czytałem Władcę Pierścieni, sobie trylogię zamówiłem z księgarni online http://www.taniaksiazka.pl bo była fajna cena. Dobrze było wrócić do starej, klasycznej fantastyki :)


  • 0

#6 LadyE

LadyE
  • Użytkownicy
  • 27 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 11:39

Jo Nesbo -Łowcy głów


  • 0

#7 valerie89

valerie89
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 01 październik 2018 - 11:55

Obecnie nic, ale mogę polecić powieść "Macbeth" Jo Nesbo i książkę "Skazani na zyski" Piotra S. Wajdy dla tych, którzy myślą o zainwestowaniu pieniędzy i nie wiedzą w co - książka dalekowzroczna i przenikliwa, pozwala poszerzyć swoje horyzonty umysłowe.


  • 0

#8 norbertt873

norbertt873
  • Użytkownicy
  • 52 postów

Napisano 05 październik 2018 - 19:56

Ja polecam książki W. Rybskiego, są wciągające i inteligentne. W odróżnieniu od poprzednich ta jest trochę mniej techniczna, a jednocześnie ciekawsza. Jak na polski rynek naprawdę wysoki poziom.


  • 0

#9 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 16 marzec 2019 - 19:19

Właśnie skończyłam czytać książkę i rozglądam się za kolejną, którą mogłabym się napawać. Bardzo poważnie zastanawiam się nad kupnem tej ze strony: https://www.ravelo.p...p100752865.html . Cena atrakcyjna, fabuła ciekawa - to wszystko czego oczekuję od książki, a ciekawa okładka sprawi, że będzie się ona ładnie prezentować na moim regale :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych