Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co sądzicie o tej pościeli na prezent ślubny?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 hostpuzz1988

hostpuzz1988
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaIndianapolis

Napisano 18 styczeń 2017 - 09:36

Wybieram się na ślub do znajomych i zdecydowałam się na zakup pościeli dla Pary Młodej. Kompletnie nie mam pojęcia czy jest dobra i godna polecenia. Jeśli ktoś z Was miała taką pościel lub słyszał opinie na ten temat to byłabym wdzięczna za sugestie. Chciałabym kupić pościel dobrej jakości żeby posłużyła trochę. Upatrzona przeze mnie pościel jest firmy Valeron a model reflet grafir. Upatrzyłam ją w sklepie internetowym w centrum Warszawy. Dziękuję za opinie na ten temat.


  • 0


#2 monki

monki
  • Użytkownicy
  • 164 postów

Napisano 08 luty 2017 - 07:45

Jest niezła chociaż sam proponowałbym coś z lepszej jakokści materiału. Jesli chodzi o pościel to zdecydowanie warto jest postawić na bawełnę. Po pierwsze przyjemniej się w takiej śpi. Po drugie jest w niej cieplej.

 

Możesz rozejrzeć się w tym sklepie:

https://firaneo.net/posciel

 

Z racji tego,ze pościel jest tam w korzystnych cenach. Ostatnio zamawiałem sobie do sypialni taką pościel 3d:

300_300_productGfx_4aa9ba1c7169e1b661fc7


  • 0

no i git


#3 edwecki

edwecki
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 luty 2017 - 15:43

Pościel 3D jako prezent ślubny? Osobiście chciał bym mieć taką pościel. Myslę, że przy odpowiednio wybranym wzorze spodoba się Parze Młodych. 


  • 0

#4 sergiozas

sergiozas
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 luty 2017 - 11:36

jest ok ale może inny wzór:D


  • 0

#5 goska1919

goska1919
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 22 luty 2017 - 15:25

Moim zdaniem warto w tej kwestii popytać znajomych :) To może być najbardziej sprawdzone źródło tego typu wiedzy :)


  • 0

-Po co tu przyjechałaś? - spytał w końcu.
- Bo uderzyłeś mnie w głowę i przywiozłeś siłą. - Skoro miałam zginąć, to przynajmniej z klasą.


#6 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 10:34

To fajny prezent, ale musisz pamiętać, żeby kupić młodym cos porządnego i dobrego jakościowo. Na przykład w sklepie dilani.pl znajdziesz kołdry i poduszki z puchu gęsiego. Produkują je w Polsce i tylko z puchu europejskiego. Te kołdry mają naprawdę świetną jakość!


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych