Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sokowirówka, jaką wybrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cibde1978

cibde1978
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaPittsburgh

Napisano 10 styczeń 2017 - 09:41

Witam, ciągle ostatnio czegoś szukam. Tym razem sokowirówki, ja i mój luby zachcieliśmy sobie takową sprezentować, bo bardzo lubimy świeże soki, a wiadomo, że domowe najlepsze i najtańsze. Czy macie u siebie w domach taki sprzęt? Coś konkretnego polecacie? A może chociaż jakąś firmę? Już dosyć długo szukamy odpowiedniej, bo nigdy nie możemy się zdecydować tak, żeby podjąć odpowiednią decyzję. Dodam jeszcze, że głównie chcemy robić sok z marchii lub jabłek, czyli twarde rzeczy, fajnie by było gdyby się dało jeszcze banany w niej przecisnąć. A słyszałam, że z bananami bywają problemy, bo są zbyt miękkie.


  • 0


#2 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 20:39

Widzialam fajną sokowirówkę na stronie wasserman.pl Jest tam zresztą duży wybór takich kuchennych sprzętów AGD więc koniecznie sobie zajrzyj na ich stronę.


  • 0

#3 wiktorr7

wiktorr7
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 16 wrzesień 2017 - 17:58

Zerknij na sokowirówki od Boscha i Zelmera - mają najlepsze opinie. Zastanów się też nad wyciskarką wolnoobrotową - od sokowirówki jest lepsza pod każdym względem, bardzo dobre ma Tefal, sprawdź m.in. tą https://www.morele.n...-zc255b-947614/ - ewentualnie wyciskarkę montowaną do maszynki do mięsa, zwłaszcza jeśli szukasz czegoś taniego.


  • 0

#4 keszka3

keszka3
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 13:10

Ja bym też zapytał o to znajomych. Oni naprawdę wielokrotnie są w stanie pomóc.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych