Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterowniki RC520

NP-RC520-S02PL Samsung Sterowniki RC520

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rockuu

Rockuu
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 09:06

Mam do zrobienia format laptopa i tutaj proszę o pomoc gdyż zawsze mam problem ze sterownikami, laptop to Samsung RC520 http://www.samsung.c.../NP-RC520-S02PL byłbym wdzięczny gdyby ktoś napisał które z tych sterowników powinienem pobrać i zainstalować tak by wszystko pięknie ładnie działało, system operacyjny to Win7


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 24 sierpień 2016 - 09:10

Nie możesz po prostu użyć opcji recovery? Programem Samsung Recovery Solution przywrócisz system do ustawień fabrycznych wraz ze sterownikami.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Rockuu

Rockuu
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 09:13

Lapka robie koledze i nigdy nie używałem recovery, wszystkie pliki, zainstalowane programy, śmieci itd też to wyczyści?


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 24 sierpień 2016 - 20:37

Laptop będzie taki jakbyś uruchomił go prosto ze sklepu. To samo z resztą uzyskałbyś po formacie z tą różnicą, że przywrócenie z recovery odejmuje instalację sterowników.

Jeśli coś ma zostać zachowane przed tym procesem zrób kopie zapasowe.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NP-RC520-S02PL, Samsung, Sterowniki, RC520

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych