Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak spędzacie wolny czas?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 Siemen4

Siemen4
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 14:18

Cześć wam. Poszukuję metod na spędzanie wolnego czasu w miłej atmosferze. Czy znacie coś wartego uwagi? Ja się zastanawiam czy np. to byłoby godne uwagi http://www.compsoftware.pl/ Co o tym myślicie?


  • 0

U gęsi nie kupuje się owsa.



#2 Siemen4

Siemen4
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 17:41

Ja swój wolny czas spedzam z przyjaciółmi. Mam tyle pracy i jak mam wolny czas to się z nimi spotykam, żeby nie zwariować.


  • 0

U gęsi nie kupuje się owsa.


#3 kacperro1

kacperro1
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 01 wrzesień 2016 - 17:05

Ja czytam książki, słucham muzyki, chodzę na spacery, piszę na blogu, podróżuje :)


  • 0

#4 kasio121

kasio121
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 18:12

Wolny czas najlepiej spedzac jak najdalej od komputera,internetu,tabletu itp. Po prostu żyć, a nie tkwić w sieci :)


  • 0

#5 leko2

leko2
  • Użytkownicy
  • 22 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 09:47

Osobiście wolę spędzać czas na torze wyścigowym :) http://motoprezent.pl/ tutaj można znaleźc kilka bardzo ciekawych aut a nawet bym powiedział maszyn do zabawy :) Ferarri Lambo, marzenia z dzieciństwa :)


  • 0

#6 Kalihali

Kalihali
  • Użytkownicy
  • 7 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 08 wrzesień 2016 - 10:32

Bardzo lubię dobry film


  • 0

#7 EvErMaN

EvErMaN
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 17:28

Ja każdą wolną chwilę staram się wykorzystać na rower. Zwłaszcza na wiosnę i w lecie. Zaraziłem rowerami moją rodzinę, a także kilku przyjaciół i wspólnie jeździmy na wycieczki rowerowe. I nawet nie chodzi tu o fakt, że możemy zrzucić zbędne kilogramy itp. Jazda na rowezr znakomicie relaksuje, odpręża, co jest bardzo istotne zwłaszcza dla tych, którzy pracują wiele godzin za biurkiem. 


  • 0

Mamy dwa życia - to drugie zaczyna się, gdy dociera do nas, że tak naprawdę mamy tylko jedno.


#8 kowalskianna11

kowalskianna11
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 07:11

Czytam książki zbyt. :)


  • 0

#9 Tesgo11

Tesgo11
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 14:19

Głównie słucham muzy :)


  • 0

Każdego ranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy czy zaświeci słońce.Pomimo chmur walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach , a słońce świeci ponad nimi


#10 MaxSer

MaxSer
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 wrzesień 2016 - 18:15

Ja głównie czytam książki. Interesuję się różnymi dziedzinami, więc nie mam z tym żadnych problemów :)


  • 0

Ilekroć człowiek chce o czymś nie myśleć, wyobraźnia się buntuje i zaczyna działać, ze zdwojoną mocą podsuwając najbardziej niepożądanie scenariusze


#11 zuza213

zuza213
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 11:53

ja bardzo lubię gotować :)


  • 0

#12 InuSitat

InuSitat
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 20:14

Nie mam za bardzo wolnego czasu, ale jak już coś wygospodaruje, to staram się wypoczywać aktywnie. A więc najczęściej jest to spacer, jada na rowerze, a gdy pogoda za oknem nie za ciekawa, wtedy jadę na basen. Polecam wszystkim ten rodzaj spędzania wolnego czasu bo naprawdę można się wtedy zrelaksować. 


  • 0

Mierz siły na zamiary, nie zamiary podług sił


#13 ala78

ala78
  • Użytkownicy
  • 45 postów

Napisano 20 październik 2016 - 11:54

My uwielbiamy podróżować. Ostatnio nie było na to zbyt dużo czasu, ale chcemy to nadrobić :) Nie mam jednak czasu, aby biegać po stacjonarnych kantorach, także może polecicie jakiś internetowy? Słyszałam wiele dobrego o: https://ekantor.pl/ - interesująca oferta, która jest korzystna. Z tego co mówią znajomi, to założenie konta nic nie kosztuje, a kantor w 100% bezpieczny. Czekam na inne opinie :)


  • 0

#14 malta

malta
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 20 październik 2016 - 13:25

Oferta wydaje się być ciekawa :) Też wolę kantory internetowe


  • 0

#15 gabrielkow

gabrielkow
  • Użytkownicy
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 15 listopad 2016 - 09:15

W wolnym czasie lubię sprzątać i to zawsze mnie relaksuje i odpręża:) a dodatkowo mam czyste i dokładnie posprzątane mieszkanie. Codziennie również 30 min na orbitreku dla poprawy samopoczucia i kondycji. Często czytam również książki.  


  • 0

#16 farogola336a

farogola336a
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 11:02

Kiedy wyjdzie w kinie nowa produkcja filmowa czy to kino familijne lub komedia, zawsze chętnie się wybieram. Też lubię czytać książki, pobudzają wyobraźnię.


  • 0

#17 klako66

klako66
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 16:14

fifa 17 i nocka zarwana :D


  • 0

#18 ala78

ala78
  • Użytkownicy
  • 45 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 09:43

Jak wolny czas, to tylko ze znajomymi! :) My chcemy wybrać się za jakiś czas na paintball: http://extremepaintball.pl/dorosli/. Oferta jest rozbudowana i znajdzie tam swoje miejsce zarówno osoba dorosła, jak i dziecko :) Adrenalina gwarantowana i można poczuć się jak prawdziwy komandos! :) Po zabawie można zorganizować imprezkę na miejscu :)


  • 0

#19 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 10:34

Njalepsze są gry planszowe! Jest ich na rynku teraz bardzo dużo, od koloru do wyboru: strategiczne, logiczne, imprezowe, przygodowe... ja z moimi przyjaciółmi najbardziej lubimy gry z klimatem mitologii albo historyczne, więc np. bardzo fajna jest gra First to Fight z Tailor Games. Jednak tak jak mówiłam, wybór jest ogromy, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a to bardzo przyjemny sposób na spotykanie się z bliskimi i przyjaciółmi. My często chodzimy do game pubów, więc można się przy okazji piwka napić :D


  • 0

#20 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:48

Ja ostatnio w wolnym czasie próbowałam sama naprawić swój komputer, ale niestety chyba jestem za cienka w te klocki. Musiałam go w końcu oddać do serwisu komputerowego Redicreo w Krakowie. Teraz już wiem, żeby samej nie naprawiać komputera, tylko od razu oddać do serwisu.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych