Jump to content


Photo

Jaka księgarnia online?


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Axel44

Axel44
  • Użytkownicy
  • 5 posts

Posted 28 June 2016 - 13:42

Jak w temacie - poszukuję jakiejś porządnej księgarni online. Czy jesteście w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Czy np. taka księgarnia internetowa jest ok?


  • 0

Jeden oddaje cześć głowie, dziesięciu – czapce.



#2 ofertyerotyczne2069

ofertyerotyczne2069
  • Użytkownicy
  • 2 posts
  • LokalizacjaBydgoszcz

Posted 30 June 2016 - 11:30

Merlin, empik 


  • 0

#3 Czoszak

Czoszak
  • Użytkownicy
  • 1 posts

Posted 16 December 2016 - 15:01

Mi się wydaje, że zwykła księgowa w firmie to lepsze rozwiązanie. Do tego odpowiednie oprogramowanie i ma się pewność, że wszystko działa dobrze i jest na swoim miejscu. U nas korzystamy chociażby z programów od Yuma: http://www.yuma.pl/p...-do-ksiegowosci, jednakże każdy program do księgowości jest dobry :)


  • 0

#4 Kumar

Kumar
  • Użytkownicy
  • 5 posts

Posted 17 December 2016 - 11:45

Zdecydowanie EMPIK. MAją chyba najlepszą ofertę i dobre ceny. 


  • 0

Czy to nie zadziwiające, jak bardzo można cierpieć, kiedy wszystko jest właściwie w porządku?


#5 MilkWay

MilkWay
  • Użytkownicy
  • 5 posts

Posted 18 December 2016 - 16:13

Też polecam empik. Dosyć tanio nawet


  • 0

Kiedy zawołasz do króliczej norki: Hej, jest tam kto?, a głos z wnętrza odpowie: Nie!, to znaczy chyba, że nie jesteś mile widziany.


#6 leito76

leito76
  • Użytkownicy
  • 5 posts

Posted 20 December 2016 - 15:24

Tylko empik. W sumie tylko z empiku korzystam. 


  • 0

Smutek to uczucie, jak gdyby się tonęło, jak gdyby grzebano cię w ziemi


#7 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 posts

Posted 17 March 2019 - 18:12

Tanie książki można znaleźć na stronie: https://www.lideria.pl/ . Obsługa strony jest wręcz banalnie prosta, a wybór książek duży, więc szukanie odpowiedniej książki nie powinno nikomu sprawić problemu. Sama przy najbliższej okazji zamówię sobie tutaj książkę :) Mam nadzieję, że pomogłam ;)


  • 0

#8 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 1012 posts

Posted 28 October 2019 - 18:51

Jakiś czas temu z polecenia mojej koleżanki z pracy natrafiłam na stronę wydawnictwa Psychoskok http://www.psychoskok.pl/ i powiem Wam, że jestem zachwycona! Ogromny wybór ciekawych książek napisanych przez bardzo dobrych autorów. Jeżeli ktoś z Was szuka w sieci sprawdzonego miejsca do zrobienia zakupów książkowych to zdecydowanie polecam właśnie tą stronkę, nie zawiedziecie się ;)


  • 0

#9 paprik

paprik
  • Użytkownicy
  • 25 posts

Posted 10 May 2022 - 13:20

Gdyby ktoś szukał księgarni katolickiej to mogę polecić księgarnię Święty Wojciech. Można tam kupić nie tylko podręczniki do religii 7 klasa, ale także wiele innych książek.


  • 0

#10 KajaOz

KajaOz
  • Użytkownicy
  • 174 posts

Posted 09 January 2023 - 09:10

Według mnie warto również wziąć pod uwagę antykwariat Warszawa, jeśli szukacie białych kruków za niewielkie pieniądze to na pewno warto się zorientować. Tym bardziej, że bardzo często są w naprawdę świetnym stanie jak na książki wiekowe. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również można odkryć mniej znaną pozycję, która mocno nas wciągnie. Polecam spróbować, ponieważ sama już jakiś czas temu się do tego przekonałam i większość książek kupuję właśnie tak (również przez internet). Mam nadzieję, że podzielicie się co ostatnio udało Wam się odkryć :)


  • 0

#11 Rafał36

Rafał36
  • Użytkownicy
  • 115 posts

Posted 28 July 2024 - 11:57

Myślę, że zainteresuje Cię oferta księgarni Edugaleria, którą znajdziesz na stronie https://edugaleria.p...-szkola-srednia. To księgarnia, która zapewnia dobre ceny i szybką dostawę. A w razie potrzeby - przy zakupie podręczników szkolnych przykładowo - chętnie Ci doradzą, żebyś miał pewność, że kupujesz odpowiednie książki. Te podręczniki teraz zmieniają się tak często, że naprawdę można się pogubić. W księgarni Edugaleria znajdziesz również bogaty wybór różnorakich książek - sprawdź sam.


  • 0


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users