Skocz do zawartości


Zdjęcie

windykacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 malta

malta
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 10:00

Jaką firmę windykacyjną polecacie?

Czy kojarzycie coś w temacie wykup wierzytelności warszawa?

Warto zaufać takim firmom?

Z góry dzięki za poradę.


  • 0


#2 nszarty

nszarty
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 12:52

Nie koniecznie lepiej szukać lokalnie.


  • 0

Żarty w pełnej formie - www.zarty.biz


#3 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 13:05

Słyszałam, że firma MB Detektywi zajmuje się odzyskiwaniem długów. Jako, że są to detektywi prowadzą też śledztwa, ale myślę, że z długiem możesz do nich spokojnie uderzyć.


  • 0

#4 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 09:00

A tak zgadza się, ja też słyszałem, że do windykacji warto wynająć sprawdzoną firmę. Korzystałem z usług MB detektywi i wiem, że zajmują się takimi sprawami. To naprawdę solidna i sprawdzona agencja.


  • 0

#5 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 01 luty 2017 - 15:08

Ja słyszałam, że bardzo dobrą agencją, która zajmuje się windykacją są MB detektywi. Pracowali dla firmy mojego szwagra. Pamiętam, że miał kłopot z klientem, który nie chciał płacić. na szczęście z ich pomocą szybko odzyskał swoje pieniądze.


  • 0

#6 kartofelek

kartofelek
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 15 luty 2017 - 20:56

Mój znajomy potrzebował kiedyś agencji, która zajmuje sie windykacją i pamietam, że wynajmował firmę MB detektywi. Wiem, że był z nich bardzo zadowolony, bo dosyć szybko odzyskał swoje pieniądze.


  • 0

#7 kitka7171a

kitka7171a
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 22 luty 2017 - 14:36

Ciekawa sprawa...


  • 0

Sam nie wiem co o tym myśleć - powiedział król Dezmod gdy przyłapano go na oszukiwaniu w karty


#8 tadzik31

tadzik31
  • Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 25 luty 2017 - 13:36

jeżeli chodzi o dobrą firme windykacyjną to jest tego trochę na rynku. Zawsze można zlecić działania kilku agencjom. 


  • 0

Złożę mu propozycję nie do odrzucenia...


#9 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 08:19

Nie polece żadnej tego typu firmy. Wiem jednak, że w Polsce najbardizje znaną firmą jest Kruk. Sam nigdy nie korzystałem z usług ale raz do mnie zadzwoniła firma windykacyjna play. Zapomniałem zapłacić jednej raty ( 7 zł ! ) I oni zamiast się ze mną skontaktować w tej sprawie od razu zadzwonili do firmy windykacyjnej.

Sugeruję dopytać się w temacie na tym forum finansowym:

http://www.forum-kredytowe.pl/

Jest tam cały dział o windykacji. Powinni Wam tam powiedzieć jakie firmy są sprawdzone. 


  • 0

#10 Izka123

Izka123
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 10:45

Jaki absurd z tym play-em i 7 zł. Nie spodziewałam się, że można nasyłać firmę windykacyjną w takiej błahej sprawie. To polecam Ci zaglądanie czasami na stronę  BIK-u. Tam masz dostęp do raportu o samym sobie. Z tego co się orientuje raz na pół roku można go pobrać za darmo. Myślę, że windykacje powinno stosować się do osób, które ewidentnie unikają kontaktu z przedstawicielem firmy, w której się zadłużyli. Często dziwi mnie rzesza dłużników, która nabrała kwot od firm pozabankowych. Ja też korzystałam 3 razy z jednej firmy i jakoś udało mi się

https://pozyczkaok.p...uzenia-uniknac/. Tak naprawdę takie pożyczki są dla osób mądrych, bo najważniejsze w tym jest to, żeby trzymać się terminów. Nawet za 3 razem, kiedy wiedziałam, że będę mieć obsuwę z zapłatą udało mi się dojść do porozumienia z firmą bez naliczania dodatkowych opłat. Musimy pamiętać, że tutaj chodzi o tak ważną dziedzinę w naszym życiu jak finanse. A tu istotna  jest współpraca na linii klient-firma. Wiedzieli, że wcześniejsze zobowiązania spłaciłam w terminie, dzięki czemu nie było żadnych problemów później. Nie rozumiem ludzi, którzy pożyczają a nie zamierzają oddać. 


  • 0

#11 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 968 postów

Napisano 26 grudzień 2018 - 12:56

Windykacja to wcale nie jest taki prosty temat jak nam się wydaje, dlatego dobrze jest zwrócić się z pomocą do specjalistów w tej dziedzinie, a to co mogę Wam polecić to zajrzyjcie sobie na stronę http://www.odzyskamy...,klientow.xhtml . Znajdziecie tam opinie na temat firmy jaką jest kancelaria ultimatum. Współpracowałam z nimi kilkukrotnie i za każdym razem byłem zadowolony odzyskując swoje pieniądze ;) 


  • 0

#12 bojownik

bojownik
  • Użytkownicy
  • 84 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 14:14

My mieliśmy okazję korzystać z usług takiej kancelarii ściągającej wierzytelności - http://www.kancelariaultimatum.pl/ Świetnie sobie poradzili, przede wszystkim dobry kontakt no i szybko odzyskaliśmy pieniądze


  • 0

#13 mare

mare
  • Użytkownicy
  • 176 postów

Napisano 03 lipiec 2024 - 17:34

Jakie macie opinie o kancelarii DKOW Wierzytelności https://dkow.pl/? Zakładam, że znajdę tu osoby, które korzystały z ich usług. Czy ktoś z Was miał już doświadczenia z ich usługami windykacyjnymi? Interesuje mnie, jak skutecznie radzą sobie z odzyskiwaniem niezapłaconych faktur. Czy polecacie tę firmę windykacyjną? Będę wdzięczna za każdą opinię na ten temat.

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych