Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop do projektowania - na studencką kieszeń

laptop studia student projektowanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 lierox

lierox
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 luty 2016 - 14:14

Witam wszystkich, skończył się semestr dla mnie, wszystko zdane ładnie a na kolejnym semestrze potrzebuję laptopa do projektowania, mam komputer stacjonarny w akademiku więc raczej nie będę korzystać z niego(lapka) w celach rekreacyjnych, byle autocad i tego typu programy chodziły płynnie. Zależy mi na dużym ekranie i w miare mocnej baterii, żeby dawał radę na 3-godzinnym wykladzie.  Wiem jak to jest z żywotnością laptopów więc zastanawiam się czy kupować jakiś lepszy laptop, który podziała mi troche dluzej czy szarpnąć się na 2 słąbe jak pierwszy już będzie padał? (nie żebym planował robić magistra 10 lat). Laptop użytkowany byłby stosunkowo rzadko (nie więcej niż 20 godzin tygodniowo).


  • 0


#2 Jaro070

Jaro070
  • Użytkownicy
  • 352 postów
  • LokalizacjaBieszczady

Napisano 08 luty 2016 - 15:57

Ile masz do wydania?
  • 0
polecanelaptopy.wordpress.com
JR2oPAn.png

#3 lierox

lierox
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 luty 2016 - 20:55

max 3k ale wolę w 2,5 sie zmiescic


  • 0

#4 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 09 luty 2016 - 06:25

Proponuję na przykład ten model:

http://www.euro.com....0-srebrny.bhtml - jest to tańsza opcja. Dell oferuje dobre parametry w korzystnej cenie. Poza tym jest tam domowa naprawa Dell..

 

Ewentualnie zerknij sobie na ten model HP z procesorem i7:

http://www.euro.com....3nw-w10_1.bhtml

 

Dopytaj się również w Euro o ich raty 0%. Lepiej jest wszystko spłacać  z czasem niż od razu płacić na raz. 


  • 0

#5 MałgosiaZ

MałgosiaZ
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 17 luty 2016 - 13:25

Przy projektowaniu ważne jest żeby laptop miał matową matrycę, więc ja polecam http://www.vobis.pl/...b-2-149703.html laptop posiada system operacyjny windows, przekątna ekrany 15,6" i z pewnością wytrzyma na wykładach.


  • 0

#6 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 07:40

A ja bym zrobił tak, bo to po kosztach idzie... Laptop zamów sobie ze stanów i odzielnie dokup oprogramowanie. Bo u nas w Polsce to sie drogo cenią, a jak na studencką kieszień to wystrczy troche pokombinować. Mój kumpel tak zrobił i wyszedł na tym lepiej ode mnie co poszedłem do sklepu i pakiet kupiłem. System operacyjny znajdziesz sobie w klucz-system legalny, a nie cena z kosmosu :)


  • 0

#7 4online_pl

4online_pl
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 12:16

To też dobra opcja, tylko pamiętaj ze potem mogą być problemy z ewentualną gwarancją i serwisem, więc lepiej moim zdaniem kupić laptopa w sklepie internetowym, tutaj nie ma żadnego ryzyka. Zobacz zresztą u nas, właśnie tym zajmujemy się na co dzień.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop, studia, student, projektowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych