Jump to content


Photo

Problem z połączeniem w Win 7


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 TaiChiiWarrior

TaiChiiWarrior
  • Użytkownicy
  • 4 posts

Posted 08 January 2016 - 21:10

Mam pewien problem . Kupilem na umowe internet Orange Freenet i wraz z nim Airbox 2 plus , jest to bezprzewodowy router . Posiadam Komputer stacjonarny bez Wi-fi więc zakupiłem dodatkowo urządzenie Tp link tl-WR702n .Ktory ma robic za clienta ktory bedzie odbierał wyżej wymieniony router by miec internet w Komputerze . Robilem wszystko jak w instrukcjach lecz nie moge tego połączyć razem .W komputerze nie wyswietlaja mi sie bezprzewodowe łącza nie wiem jak je uzyskac . Mam tylko polaczenie local Area connection . Do konfiguracji tl-WR702n ktora jest na stronie ip : 192.168.0.254 nie moge wejsc bez internetu .. Prosze o pomoc jak sobie z tym poradzic i jak to wszystko zamontować 


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 posts
  • LokalizacjaPasieka

Posted 09 January 2016 - 13:00

Na innym urządzeniu (np. smartfonie) znajduje sieć bezprzewodową?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 TaiChiiWarrior

TaiChiiWarrior
  • Użytkownicy
  • 4 posts

Posted 09 January 2016 - 13:25

Router " AirBox 2 plus " tak podłączyłem wczoraj smartfona pod siec wifi . Głównie mam problem z nano routerem " tl-WR702n " ktory ma odebrać właśnie tą sieć wifi w komputerze . Nie wiem jak to zainstalowac czy skonfigurowac . W komputerze nie pokazuje mi wgl ze to jest podlaczone pod komputer " tl-WR702n"

 

Podlączyłem ten router tl-WR702n pod moja karte sieciową kablem wan/lan i dalej nie wiem co robic by dzialalo to jako tryb Client czyli zeby odbierał sygnał z routera " AirBox 2 plus " Bym miał internet w komputerze stacjonarnym


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 posts
  • LokalizacjaPasieka

Posted 09 January 2016 - 20:27

Musisz ustawić TP-Linka w trybie pracy "Client". W instrukcji na pewno jest napisane jak to zrobić.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 TaiChiiWarrior

TaiChiiWarrior
  • Użytkownicy
  • 4 posts

Posted 09 January 2016 - 21:08

Jest napisane jak zmienić na clienta . Mam wejść w przeglądarke internetową wpisać adres IP i tam skonfigurowac to . lecz jak mam to zrobic jak nie mam dostepu do internetu a bez internetu za kazdym razem wyskakuje mi brak polaczenia internetowego . Wpisuje dany adres 192.168.0.254


  • 0

#6 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 posts
  • LokalizacjaPasieka

Posted 10 January 2016 - 10:38

Zastosuj się do kroków opisanych tutaj:
http://www.tp-link.com.pl/FAQ-395.html


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.


2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users