Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z dyskami.

Windows7

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 TOMBKRULXDD

TOMBKRULXDD
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 październik 2015 - 20:42

Witam.

Całkiem niedawno zakupiłem używany komputer,komputer nie kosztował dużo aczkolwiek parametry jak na moje użytkowanie były wręcz boskie. Wszystko pięknie jak w hiszpańskiej telenoweli,kiedy Diego wychodzi cało z bardzo poważnego wypadku. Okazało się,że domyślny dysk ustawiony to C,ale co ciekawsze na ów dysku jest 10MG WOLNEGO MIEJSCA,podczas gdy na dysku D tego miejsca jest TROSZECZKĘ więcej,bo 400GB. Jako iż C to dysk domyślny to nic nie mogę ściągnąć,komputer chodzi jakby chciał a nie mógł a w dodatku po przeanalizowaniu chyba połowy internetu i tak nie doszedłem do tego jakby zrównoważyć pamięć tych dwóch dysków. I tu pojawia się pytanie do "was" czy takie coś jak zrównoważenie pamięci dwóch dysków jest w ogóle możliwe? Jak tak to bardzo proszę o wytłumaczenie mi na chłopski rozum jakby to zrobić,ponieważ z tematów informatycznych to wiem jedynie jak włączyć i wyłączyć komputer  :hypno: .  

                                                                                                                z góry dziękuję,Mariusz. :lil-lol:


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 06 październik 2015 - 18:24

Kwestia czy ten rzekomo ów świetny, cudowny komputer ma tak dziwnie ustawione partycje fabrycznie, czy jest to efekt działań poprzedniego właściciela...
Nie bawiąc się w reinstalację systemu można to zrobić chociażby poprzez systemowe narzędzie do zarządzania dyskami. O ile oczywiście masz przynajmniej Windows 7 (poradniki znajdziesz w google). Nie będzie to oczywiście najlepsze wyjście (takie manewry mogą wpływać na szybkość pracy systemu i aplikacji), ale zawsze coś.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Windows7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych