Jump to content


Photo

PROBLEM Z METINEM WINDOWS 8.1

Pomocy

  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Masterek

Masterek
  • Użytkownicy
  • 2 posts
  • LokalizacjaBochnia

Posted 21 June 2015 - 15:57

Witam wszystkich , jak w temacie proszę o pomoc ! Nie dawno kupiłem nowego kompa (składanego ) nie na allegro , który ma system operacyjny Windows 8.1 ( JAK BYM COŚ NAPISAŁ ZLE  TO PRZEPRASZAM , ALE SŁABO ZNAM SIĘ NA KOMPUTERACH ) . Chodzi o to iż jak włączam metina polskiego lub  prywatny serwer obojętnie jaki normalnie wyskakuje ekran i po chwili zaczyna wszystko mrugać , jakieś czarno białe kwadraciki wyskakują i też mrugają ,i jakieś paski także  wyskakują i nie da się ani zalogować , ani nawet wyjść od czasu do czasu .  Inne gry chodzą normalnie jak np : Skyrim V ,  Sains Row IV , Wiedzmin Dziki Gon . Tylko z metinem mam taki problem . Nie wiem co mam zrobić . Tak jak pisałem Komputer został złożony nie kupiony (na allegro)  . Podstawowe rzeczy zostały podobno zainstalowane tak mi koleś mówił jak odbierałem komputer .  Wiem , że grafa to Asus Radeon R7 250X 2GB .  Bardzo was proszę wytłumaczcie co mam zrobić jak na chłopski rozum . . . POMOCY :(


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 posts
  • LokalizacjaPasieka

Posted 21 June 2015 - 18:23

Najnowsze sterowniki + aktualizacje Windowsa.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Masterek

Masterek
  • Użytkownicy
  • 2 posts
  • LokalizacjaBochnia

Posted 21 June 2015 - 19:12

Nie rozumiem jak najnowsze sterowniki i aktualizacja Windowsa jak komputer nie ma nawet 1 miesiąca :P


  • 0



Also tagged with one or more of these keywords: Pomocy

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users