Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiedźmin3 sterowanie padem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Raf43

Raf43
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 30 maj 2015 - 11:27

Witam wszystkich!!
mam na imię Rafał i mam fioła na punkcie Wiedźmina ale co z tego jak w niedawno zakupioną najnowszą część sagi nie mogę pograć gdyż gra nie widzi pada.
Poddałem mojego pada emulacji co zaowocowało tym że działa on w drugiej części sagi ale niestety w trójka go nie widzi.
Co zrobiłem? W przypadku drugiej części pliki powstałe po emulacji pada wkleiłem do katalogu bin i to wystarczyło
Ale niestety w przypadku trójki wklejenie do bina nie pomogło, ktoś na jednym z forów poradził mi abym jeden z plików podmienił w podkatalogu x64 ale tu również bez skutku.
A więc grę mam, pada mam a grać nie mogę (gra na klawiaturze nie wchodzi w grę bo po prostu nie potrafię wykonywać tylu kombinacji na raz)
Jesteście moją ostatnią deską ratunku poradźcie mi coś proszę!!!
To już chyba szóste forum na którym stawiam tego posta jak dotąd bez odpowiedzi.....
Może tu się ktoś odezwie pomóżcie proszę!!!

  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 30 maj 2015 - 11:44

Pad pewnie nie jest kompatybilny z grą. Poczytaj o Xbox 360 pad emulator. Może pomoże.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Raf43

Raf43
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 30 maj 2015 - 12:07

Pada już zemulowałem co zresztą jest napisane w moim poście.

Raczej nie o taką radę mi chodzi


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 30 maj 2015 - 18:07

Jasne, ale nie napisałeś jakim programem / jaką metodą.

Nie podałeś też podstawowych informacji, takich jak:  marka i model, wersja systemu.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych