Skocz do zawartości


Zdjęcie

Statuetka dla Idy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 stachWRw

stachWRw
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 27 luty 2015 - 15:18

Stało się, świetny polski film Pawła Pawlikowskiego finalnie otrzymał renomowaną nagrodę. Osobiście niezwykle się raduję, ponieważ to kamień milowy dla polskiego kina. Dużo osób nie wierzyło w sukces, wiele osób nawet nie wiedziało, o czym jest ten obraz. Ja miałem szansę obejrzeć go w kinie i powiem jedno, nie zawiodłem się. Doskonałe dzieło, które godne było tej nagrody. Cieszę się, że nareszcie ktoś to docenił. Może dziś Polska stanie się potęgą kinowego rozmiaru.
  • 0


#2 wojotez

wojotez
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 27 luty 2015 - 17:35

Nie oglądałem filmu, jakkolwiek słyszałem o nim dużo należytych opinii. Może obejrzę, wyłącznie chyba nie ma go już w kinach, próbowałem odkryć w sieci i jest bodaj na ipli. Może nabędę lekturę + film, albowiem lubię również czytać. Jeżeli chodzi o nagrodę, w sieci był rozgłos, w telewizji też, ja niemniej jednak sceptycznie do tego przystępowałem, media ubóstwiają kłamać. Dopiero teraz widać, że niesłusznie, co mnie naturalnie cieszy. Wypada poszukać tego filmu.
  • 0

#3 janekweg

janekweg
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 17:50

Mi się nadzwyczaj podobał, jednak znam dużo osób, jakie krytykowały ten film. To trudne dzieło, nie dla każdego. Właśnie dlatego cieszę się, że został doceniony. Szkoda jedynie, że Polacy nie odwiedzili tak licznie kin, żeby obejrzeć Idę. Ja byłem. Ochoczo obejrzałbym ten obraz filmowy jeszcze raz. Z tego, co zapisuje przedmówca, jest dostępny na ipli, jednak za opłatą. Jest gdzieś bezpłatna wersja online?
  • 0

#4 majka99

majka99
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 06 marzec 2015 - 09:15

Ja się jakoś za IDĘ nie mogę zaprać. Trochę traci mi to zbyt ambitnym kinem.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych