Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam drobny kłopot!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 janekweg

janekweg
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 20 luty 2015 - 11:58

Jest to mój pierwszy post, wobec tego na początek chcę się zademonstrować. Jestem maciek oraz mieszkam aktualnie za granicą. Zarejestrowałem się na forum i zacząłem pisać, bo nie mogłem odszukać odpowiedzi na niepokojące mnie zapytania na innym forum. Okazało się. Że marnowałem czas na innej witrynie internetowej, na której pisali sami niepoważni ludzie. Mam cichą nadzieję, że tutaj będzie nieco inaczej. Kocham popisać na przeróżne tematy - czasem bardzo ważne, a czasem wręcz pospolite. Istotne, by było kulturalnie i oczywiście na temat. Chcę zostać z wami nieco dłużej, niż na poprzednim forum.
  • 0


#2 wojotez

wojotez
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 20 luty 2015 - 12:52

Witaj! Nie powinieneś bać się tego, że na forum odszukasz żartownisi, którzy żartują z każdego tematu. Faktycznie, jest tu humor czy inne żarty, ale w umiarkowanym tonie. Jeśli chcemy porozmawiać na znaczący temat - tak robimy, starając się uratować wysoką merytorykę wypowiedzi. Uwierz, na forum mamy wieloletnich internautów oraz to się liczy. Nawiasem mówiąc zobacz wcześniejsze teksty i przekonaj się sam, jak to wygląda. Miło zaznajomić oraz mam nadzieję, że spędzimy tutaj wraz dużo sielskich chwil.
  • 0

#3 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 20 luty 2015 - 19:29

Ktoś mi może wytłumaczyć o co tutaj chodzi?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych