Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z kartą sieciową

karta sieciowa kabel ethernet

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Koczkodan

Koczkodan
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 21:49

Witam, problem wygląda następująco

 

Jestem świeżo po formacie (windows 7 64x) i mam problem z konfiguracją internetu (router TP LINK poprzez kabel ethernet). Na początek windows nie widział żadnej sieci. Po kliknięciu w Rozwiązywanie Problemów okazało się, że brakuje sterowników do karty sieciowej. Podłączyłem gwizdek z internetem i poprzez menadżer urządzeń pobrałem najnowsze sterowniki.

Spróbowałem ponownie i bez rezultatów. Problem był jednak inny: "Kabel sieciowy nie jest podłączony do tego komputera".Dodam że w menadżerze urządzeń w Inne Urządzenia pojawia się Kontroler Ethernet z wykrzyknikiem, producent jest nieznany i windows nie jest w stanie znaleźć sterowników do tego urządzenia. Podejrzewam że potrzeba jakichś sterowników, jednak kompletnie nie wiem jak je znaleźć. Pomocy!Załączony plik  Bez tytułu.png   230,85 KB   0 Ilość pobrań


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 10 listopad 2014 - 11:42

Bez poprawnych sterowników nie będzie działać. Podaj model płyty głównej, coś poszukamy.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karta sieciowa, kabel ethernet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych