Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z łączem internetowym w komputerze

wifi sieć router połączenie przeglądarka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 allnightoncocaine

allnightoncocaine
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 17 wrzesień 2014 - 18:34

Witam, posiadam router z wifi i od zawsze łączyłam się w laptopie bezprzewodowo. Od jakiegoś czasu mam problem z korzystaniem z przeglądarki. Po świeżym włączeniu komputera wszystko chodzi cacy, po jakimś czasie coś się dzieje i nie mogę otworzyć żadnej strony w przeglądarce.. Zasięg na pasku nie znika, a w telefonie internet chodzi bez żadnych problemów. Jak coś takiego mi się robi to resetuje komputer i wszystko chodzi jak trzeba i zaraz po jakimś czasie znów się powtarza. Próbowałam już odłączać i podłączać wifi i nawet na nowo konfigurować sieć ale to nic nie pomogło. Proszę o jakąkolwiek pomoc, bo niestety nie jest to przyjemne, zwłaszcza kiedy muszę pracować z internetem :/


  • 0


#2 tritimi

tritimi
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 10:35

Przypisz IP dla komputera, włącz filtrację MAC i może w ustawieniach połączenia na komputerze ustaw automatyczne DHCP. Ja sam korzystam kompleksowo z połączeń zdalnych ale wiem, że takie proste ustawienia potrafią pomóc. Zdalne przeglądanie kamer za pomocą Astim Alarmy wymusiło na mnie tą wiedzę.


  • 0

#3 Wasserman

Wasserman
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 09:02

W zasadzie to jedyne co można w tej chwili zrobić to przypisac ip oraz ustawić automatycznie DHPC,daj znać czy to pomogło oraz czy udało się rozwiązać problem,w razie pytan służymy pomocą na forum.


  • 0

www.wasserman.pl - sieci bezprzewodowe. 




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wifi, sieć, router, połączenie, przeglądarka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych