Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z zeskanowanymi dokumentami

dokumety skanowanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pola08x

Pola08x
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 17:05

Witajcie!

 

Mam maly problem. Wczoraj musialam pojechac do biblioteki miejskiej i tam zeskanowac swoje swiadectwo szkolne wraz z certyfikatem. Wszystko poszlo szybko i latwo. Skany wrzucilam na swojego pendrive'a. Myslalam, aby wyslac te skany rowniez na swojego e-mail'a, ale tego juz nie zrobilam.

Skany tych dokumentow potrzebne mi sa pilnie do wyslania ich wraz z cv. Wiec dzisiaj, przed chwila, postanowilam je skleic wraz z moim gotowym juz cv i wyslac, ale niestety w zaden sposob nie moge moich zeskanowanych dokumentow ujrzec. Dodam, ze jest to typ JPEG.

Jesli juz klikne na ktorys z tych czterech dokumentow, otwiera sie z informacja taka, jak widzicie na jednym ze zdjec, ktore zamiescilam.

 

Dodam, ze system operacyjny komputera w bibliotece nie jestem w stanie stwierdzic, niestety. Moge tylko powiedziec, ze Menu Start jest z jakims dinozaurem. Ja mam Windows 7.

 

Pytanie: Czy da sie cos z tym zrobic, aby moje swiadectwo wyswietlilo sie tak, jak nalezy, czy musze na nowo zeskanowac? Prosze o jakies instrukcje.

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   72,15 KB   0 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.jpg   21,2 KB   0 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.jpg   47,85 KB   0 Ilość pobrań

  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 17:38

Spróbuj wejść w Start > Programy domyśle > Ustaw programy domyślne > po lewo wybierz przeglądarkę fotografii systemu Windows i naciśnij na Ustaw ten program jako domyślny. Inne zdjęcia JPG się otwierają? Próbowałaś otwierać te zdjęcia na innym komputerze? W bibliotece działały?

 

Spróbuj też otworzyć programem IrfanView.


  • 0

#3 Pola08x

Pola08x
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 18:47

Dziekuje za odpowiedz. :) Zaktualizowalam to w Start, ale niestety nie podzialalo. Sprawdze to jeszcze z tym programem. Reszte zdjec, ktore mam na laptopie mozna ujrzec od razu, bez jakichkolwiek problemow.


  • 0

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 21:06

Sprawdź czy otwierają się na innym komputerze, jeśli nie to masz odpowiedź.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych