Jump to content


Photo

Laptop do gier za 3500zł


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 karfol5

karfol5
  • Użytkownicy
  • 1 posts

Posted 10 July 2014 - 21:28

witam wszystkich chcialbym kupic laptopa do gier do 3500 zl czy mogli byscie mi doradzic z czego ma sie skladac ?


  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 posts

Posted 10 July 2014 - 23:24

Zobacz te laptopy.

 

MSI GP60 Leopard Pro - z kartą SLI, będzie gorąco.
Lenovo Y510P (wersja z i5) - z kartą GTX850M.

Lenovo Y510P (wersja z i7) - z kartą GTX850M.

Z 17,3 cali Acer V3-772G - z kartą GTX850M.

 

Po drugie napisz jakie to będą gry.


  • 0

#3 Dox

Dox
  • Użytkownicy
  • 44 posts

Posted 29 July 2014 - 12:06

Lenovo Y510P to dobra propozycja,ciekawie się prezentuje i jeżeli już to oczywiście proponuję z lepszym procesorem i7 to przyda się w grach. Na drugim miejscu Acer v3- bardzo dobra matryca ora zobudowa,17 do gier byłaby w zasadzie bardziej optymalna niż 15.


  • 0

#4 Banano_studio

Banano_studio
  • Banned
  • 5 posts

Posted 10 October 2014 - 18:48

Jeśli chodzi o laptopy do grania to ze wszystkich producentów na takich laptopach skupiają się tylko MSI i ASUS (no Lenovo robi, ale to tak naprawdę, aby robić). Ja miałem do testu Lenovo Y510 - grzeje się jak patelnia (testowałem na Black Ops 2), ale mimo tego że grzeje się, ma bardzo gówniany ekran.. Podczas grania to nie zauważysz, ale pod czas internetowania, lub po prostu jak czytasz coś - to taka kontrastowość że masakra.. 

Ale jesli chodzi o MSI lub ASUS, to osobiście ja wybrałbym MSI. No bo po prostu to jest bardzo dobry sprzęt. Stworzony specjalnie dla graczy, i jest znacznie tańszy od podobnych modeli Asusowych. Ja osobiście mam MSI GE60 z grafiką 850 i prockiem i5. Jestem bardzo zadowolony. Ja osobiście kiedy wybierałem interesowała mnie przede wszystkim jakość wykonania. A zrobiony on naprawdę dobrze! W sklepie również oferowali ASUS G550, był troche droższy, ale bardzo chciałem mieć klawiature podświetlaną różnokolorową, no i do tego też czytałem że MSI z założenia mają najlepsze ekrane.

Dla tego kupiłem GP60 i nie chwili nie szkodowałem. Polecam MSI.


  • 0

#5 Banano_studio

Banano_studio
  • Banned
  • 5 posts

Posted 23 October 2014 - 10:41

Jeśli chodzi o laptopy do grania to ze wszystkich producentów na takich laptopach skupiają się tylko MSI i ASUS (no Lenovo robi, ale to tak naprawdę, aby robić). Ja miałem do testu Lenovo Y510 - grzeje się jak patelnia (testowałem na Black Ops 2), ale mimo tego że grzeje się, ma bardzo gówniany ekran.. Podczas grania to nie zauważysz, ale pod czas internetowania, lub po prostu jak czytasz coś - to taka kontrastowość że masakra.. 

Ale jesli chodzi o MSI lub ASUS, to osobiście ja wybrałbym MSI. No bo po prostu to jest bardzo dobry sprzęt. Stworzony specjalnie dla graczy, i jest znacznie tańszy od podobnych modeli Asusowych. Ja osobiście mam MSI GE60 z grafiką 850 i prockiem i5. Jestem bardzo zadowolony. Ja osobiście kiedy wybierałem interesowała mnie przede wszystkim jakość wykonania. A zrobiony on naprawdę dobrze! W sklepie również oferowali ASUS G550, był troche droższy, ale bardzo chciałem mieć klawiature podświetlaną różnokolorową, no i do tego też czytałem że MSI z założenia mają najlepsze ekrane.

Dla tego kupiłem GP60 i nie chwili nie szkodowałem. Polecam MSI.

Znaczy GE60.. :)


  • 0


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users