Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z WiFi na Android


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kamilm1117

kamilm1117
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 05 maj 2014 - 17:38

Cześć. Jeśli nie ten dział to z góry przepraszam i prosze o przeniesienie ale nie wiedziałem gdzie sie zgłosić.
Mam taki problem. Otóż mój internet działa poprawnie. Na komputerze stacjonarnym i laptopie póki co bez zarzutów. Na telefonach połączonych przez wifi, androidach, wystepuje problem z internetem. Aplikacje na moim telefonie takie jak Facebook, Sklep play czy youtube nie działają. Jakby w ogóle nie było dostępu do internetu. Nieraz coś naskoczy i uda mi się wejść na facebooka czy do sklepy ale po chwili znów tak jakby w ogóle nie było internetu. nie moge nic aplikacja sklep pobrac bo występuje błąd. Dodam, że użytwając przeglądarki w telefonie internet działa. Mogę wchodzić na różne strony. Nie jest to wada telefonu ponieważ sprawdzałem na innym wi fi i ten problem nie występuje. Natomiast występuje drugi problem, który jest na każdym wi fi wchodząc przeglądarką w google wyskakuje mi komunikat WARING! Your Flash Player may be out of date. Please update to continue'. nigdy wczensiej tak nie miałem . pobrałem aplikacje flash playera na telefon ale nic nie dało.
Z góry dzięki za pomoc.
  • 0


#2 Hused1986

Hused1986
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 20 maj 2014 - 15:17

Wygląda na to, że telefon słabo łapie to wifi i po prostu wyrzuca time out połączenia lub mieli do śmierci... Nie masz czasem aktualizacji do oprogramowania? Jeśli to android starszy niż 4.2 to zainstaluj aktualkę lub czas na nowszy rom.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych