Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czerwone, różowe paski, komputer sie zawiesza podczas grania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 renerene

renerene
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 21 kwiecień 2014 - 19:42

Witam.


Od kilku tygodni mam problem z moją kartą graficzna na poczatku w trakcie grania na ekranie pojawialy sie czerwone,rózowe paski i komputer sie zawieszal. po zrestartowaniu wszystko wracalo do normy. (problem pojawial sie 2-5 razy dziennie) pewnego razu komputer zawiesil sie, zrestartowalem go i gdy chcialem go właczyc zawieszal sie w trakcie startowania systemu. zastanawiam sie czy problem w 100% jest od karty graficznej czy moze to byc tez problem innych podzespołów. Teraz podlaczylem monitor pod płyte główną i wyjąłem karte graficzna i wszystko chodzi. (na zintegrowanej)

Karta - Geforce8500GT
Procesor - Intel pentium dual CPU E2180 2x2ghz
Ram - 1kość 2gb
Zasilacz - Mercury 400W model-AP-2400
płyta główna - GIGABYTE GA-945GCM-S2L

Użytkownik Kamillo edytował ten post 22 kwiecień 2014 - 17:05
Poprawiono temat, zapoznaj się z regulaminem

  • 0


#2 Sammy69

Sammy69
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 22 kwiecień 2014 - 08:43

Bez sprawdzenia nikt tobie nie odpowie na 100% czy to karta, ale wszystko wskazuje że ona. Jak masz jak to wepnij do innego kompa w celu potwierdzenia. Kiedy karta się przegrzewa to robi takie rzeczy, czasami wyczyszczenie jej nie pomaga, trzeba też zmienić paste. Tu już może być za puźno. I jak będziesz kupywał karte to pomyśl też nad zmianą zasilacza. Na allegro już za 100zł można kupić Radeona HD4870, z dobrym zasilaniem BF4 na średnich.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych