Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zepsute pliki na karcie pamięci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rusofil

rusofil
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 23:20

Witam.

Ten temat łączy się z tematyką komputerową, ale nie jest całkowicie komputerowy, ba, problem jest z kartą pamięci i tabletem, ale uznałam, że skoro może być to naprawione za pomocą komputera, nie zabijecie mnie, jeśli napiszę go na tym forum.

Używam tabletu z kartą pamięci Micro SD 64gb. Od 4 miesięcy karta i tablet działały normalnie, ale jakiś czas temu chciałam otworzyć jakiś plik i okazało się, że na karcie go nie ma. Sprawdziłam menedżerem plików i okazało się, że wszystkie moje pliki z karty są popsute. Oto co widzę na tablecie i po otworzeniu karty na kompie poprzez czytnik:

Dołączona grafika

Nie mam tam ważnych plików, ale jednak wolałabym wiedzieć na przyszłość, co spowodowało problem. Bez bólu sformatuję tę kartę, ale czy istnieje jakiś program do naprawy kart przez kompa? Naprawy, odzysku plików, zwał jak zwał, chciałabym po prostu umieć radzić sobie z takim niespodziewanym problemem. A pojawił się on nagle, nie robiłam na tablecie nic ponadprogramowego, tym bardziej mnie dziwi to co się stało.

No właśnie. Co się stało? Proszę o konkrety co do odpowiedzi na to i moje poprzednie pytanie.

Z góry dzięki.
  • 0
Jestem problematycznym człowiekiem, który swoimi głupimi pytaniami z kosmosu obrzydza ludziom życie na forach. To takie smutne.


#2 Jaro070

Jaro070
  • Użytkownicy
  • 352 postów
  • LokalizacjaBieszczady

Napisano 08 kwiecień 2014 - 13:40

Jaka to dokładnie karta i gdzie ją kupiłeś?
  • 0
polecanelaptopy.wordpress.com
JR2oPAn.png

#3 rusofil

rusofil
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 08 kwiecień 2014 - 17:52

Kingmax 64 gb. Kupiłam przez Allegro, bo była tania.
  • 0
Jestem problematycznym człowiekiem, który swoimi głupimi pytaniami z kosmosu obrzydza ludziom życie na forach. To takie smutne.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych