Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowy zasilacz


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 koral

koral
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 21 lipiec 2009 - 15:23

nie znam sie na tyle zeby samemu dobrac zasilacz wiec prosze o pomoc. Moj stary spalil sie kilka godzin temu i to nie wiem dlaczego. Kupilem go razem z obudowa byl to ATX 500
plyta glowna Gigabyte GA-EP45-DS3
pamiec ram GeIL Black Dragon 4GB (2x2GB) DDR2 PC2-6400C5 800MHz Dual Channel Kit
grafika Sapphire Radeon HD3850 512MB GDDR3 TV-Out/Dual DVI 8xAGP
dwa dyski twarde(jezeli robi to roznice) maxtor 250gb na szerokiej tasmie i Western Digital caviar blue 640gb sata2 system zainstalowany na WD
procesor jest dual core 2.8 Ghz i obawiam sie ze to wszystko co o nim pamietam bez rozkrecenia komputera
jeden naped DVD
rzecz w tym ze po wakacjach chcialem dokupic karte graficzna 512 Mb taka sama jak mam teraz i polaczyj je w combo wiec prosze uwzglednijcie modernizacje
  • 0


#2 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 21 lipiec 2009 - 16:30

Nie kupuje się zasilacza razem z obudową. Ciesz się że ci tylko spalił się zasilacz. Co do zasilacza może być to http://www.esc.pl/pr...roducts_id=1666 .
  • 0

#3 Tamaoustr

Tamaoustr
  • Użytkownicy
  • 85 postów

Napisano 24 lipiec 2009 - 23:34

Na chwilę obecną ten zasilacz mógłby być ok ale proponował bym raczej coś z firm Be-quiet OCZ no i może Tagan (niektórzy narzekają na tę firmę ale osobiście od 2 lat mam ich zasilacz 400 W na zestawie podobnym do twojego i działa mimo że powinien być 450W). Jeżeli chcesz robić crossfire to 500 W by się przydało ale zanim wydasz kasę na crossa poczytaj trochę o tym a dowiesz się że w testach lepiej wchodzą karty w singlu niż w crossie więc może nie marnuj kasy :)
  • 0

#4 koral

koral
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 25 lipiec 2009 - 11:38

:o dzieki wielkie miales racje wydajnosc crossfire jest slaba w takim razie sprzedam stara karte i kupie cos radeona 1Mb. wiec dajmy na to przy tej karcie ATI Radeon HD 4870 XXX Edition 1024MB GDDR5 moge smialo kupic zasilacz dobrej firmy 450W do 500W i nie bedzie problemu:) ??? na koniec najglupsze z moich pytan ale jestem laikiem w tym temacie czy wszystkie zasilacze maja taki sam rozstaw srub??? :shy: dziekuje za pomoc
  • 0

#5 Tamaoustr

Tamaoustr
  • Użytkownicy
  • 85 postów

Napisano 25 lipiec 2009 - 13:33

Co do tej nowej karty to 450 W ale DOBREJ FIRMY wystarczy a co do śrub to zasilacz się kupuje pod obudowę, tzn jak masz obudowę ATX kto kupuj pod standard ATX jak Mini Tower to pod mini tower
  • 0

#6 koral

koral
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 25 lipiec 2009 - 15:06

ostatnie pytanie dla pewnosci zeby czegos nie zjeb.... ^^" ten zasilacz http://www.novatech....e.html?OCZ-F550
plus to pudelko ktore mam
http://www.novatech....tml?NOV-ACHILL#
P.S i ta grafike tez chyba pociagnie?? dzieki za pmoc i wytrwalosc :o
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych