Jump to content


Photo

Laptop do oglądania filmów, przeglądania internetu, rozmawiania ze znajomymi


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 cieplojest

cieplojest
  • Użytkownicy
  • 3 posts

Posted 08 August 2013 - 10:48

Przeglądałam różne stronki i jakoś te 2 maszyny przypadły mi najbardziej do gustu, tak jak mówilam chcę żeby służyly do oglądania filmów, przeglądania internetu, rozmawiania ze znajomymi. Co o nich sądzicie? który jest lepszy? fakt, bardzo różnią sie ceną, ale jeżeli ten ACER byłby na prawde świetny to chyba i wart swojej ceny. Jeżeli macie cos lepszego i tańszego to proszę o przesyłanie propozycji :) chce żeby był w miare "płaski", cichy, zalezy mi na oddzielonej klawiaturze liczbowej, dobrze jakby był taki zgrabniutki i leciutki też, ponieważ jestem dziewczyną. Dziekuje za pomoc jeszcze raz :)

http://www.mediamark...s5105,id-882260

http://www.mediamark...2mnkk,id-674921

+ zapomniałam dodać, że zależy mi, aby sie nie przegrzewał.
  • 0


#2 Jaro070

Jaro070
  • Użytkownicy
  • 352 posts
  • LokalizacjaBieszczady

Posted 08 August 2013 - 10:59

Napisz ile możesz wydać pieniędzy i czy chcesz laptopa z systemem.
  • 0
polecanelaptopy.wordpress.com
JR2oPAn.png

#3 cieplojest

cieplojest
  • Użytkownicy
  • 3 posts

Posted 08 August 2013 - 11:52

nie chce sie ograniczać co jakiejś ceny ale no zależy mi żeby był tani, chociaż jak znajdzie sie jakiś na prawde git i w przystępnej cenie to tez możliwe że sie skuszę. No potrzebuję go już na środę więc chce, aby był w pełni gotowy do użytku :)
  • 0

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 posts

Posted 08 August 2013 - 16:09

Jest to twój kolejny temat, następny o tym samym zostanie przeniesiony do kosza
Laptop do oglądania filmów, internetu, Skype, GG za 1800zł

Żeby kupić laptopa trzeba wiedzieć ile masz do przeznazenia pieniędzy itp: Chcesz kupić laptopa/netbooka/ultrabooka?
Jak laptop nie będzie do gier to chyba lepiej postawić na procesor, ten Toshiba to całkowicie się nie nadaje.

Do 2200zł:
Acer E1-571G vs Acer V3-571G vs ASUS X550VC-XO007 vs Samsung 350V5C
Pierwszy Acer jest z system, procesor i5, grafika GT710M starczy do podstawowych czynności, drugi Acer ma lepszą kartę graficzną, ale jest bez systemu.
ASUS też jest jest bez systemu, taki sam procesor, grafika między psuje się między takimi dwoma Acerami.
Samsung ma taki sam procesor, grafika lepsza niż w Asus i pierwszy Acer, matryca matowa.
  • 0


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users