Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterowniki do karty ATI Radeon 9550 dla Windows7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dano340

dano340
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 25 kwiecień 2013 - 16:13

Witam. Ok. tygodnia temu zapsul mi sie komputer dalem do naprawy i czekam , czekam wiec zlozylem inny komputer z jakis starych czesci. Wszystko smiga ladnie tylko nie mam starownikow do tej karty graficznej jakw temacie. Czytalem wiele teamtow lecz zadne rozwiazanie nie bylop tego , ktorego szukam wiec pisze na nowo o tym. Mialem okolo 6 roznych sterownikow i zaden nie dziala poprawnie! Prosze o pomoc!

Procek: ADM athlon xp 2200+
Windows: 7
  • 0


#2 ludek111

ludek111
  • Użytkownicy
  • 446 postów

Napisano 25 kwiecień 2013 - 16:22

Szczerze, wesoły zestaw. Procesor ma nieco ponad 1.6 GHz, jeden rdzeń, karta z 2003 roku. Zestaw nie adekwatny. Zmień system na XP. Prawdopodobnie nie ma sterowników do tej karty na ten system.

PS.
Nie dubluj tematów. Pisz POLSKIE ZNAKI. Pozdrawiam
  • 0
There's completely no way to improve the Perfection.
E8200@4.25GHz | GA-EP45-UD3LR | Gainward GTS250 | 2xF3-1TB Matrix Raid | SB Audigy2
ModXStream 500W | Corsair 2x1GB XMS2 DHX + Patriot 2x1GB LLK CL4@1075MHZ | HE1225 |

#3 dano340

dano340
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 25 kwiecień 2013 - 16:37

Nie widzialem by ktos pisal o tym. Wiem ze to stary system , ale tamten komp w naprawie wiec lipa. Znalazlem na stronie ati stery pod 7 i pod ta karte , ale nie dzialaly
  • 0

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 25 kwiecień 2013 - 16:57

Ciężko cokolwiek zrozumieć z tych wypocin. Zobacz czy na stronie producenta płyty głównej są sterowniki na ten system.
Lub spróbuj programami Device Doctor, DriverEasy, DriverMax ich wyszukać i pobrać...

A na stronie producenta są tylko pod Vistę: http://support.amd.c...13&lang=English

I polecam przeczytać to:

Note: AMD’s DirectX 9 ATI Radeon graphics accelerators are not officially supported under Windows 7. If the user chooses to, they can install the ATI Catalyst Windows Vista graphics driver under Windows 7. Please be aware that none of the new Windows 7 graphics driver (WDDM 1.1) features are supported (as the Windows Vista level graphics driver is limited to WDDM 1.0 level support).


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych