Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie działają wszystkie głośniki w programach do muzyki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 szolcus

szolcus
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 12:50

Witam otóż mam taki problem . Natomiast jeśli puszczę jakąkolwiek piosenke na Youtube to leci mi z moich 5.1 glosników . jeśli już ja sciagnę to leci mi tylko tak jakby z jednego .a k odtworzę jakiś film na komputerku to jest z wszystkich glosników dobiega glos . pomorze ktoś ? .
przykład na chomikuj pósciłem piosenke otrzymałem glos z wszystkich pobrałem ja i już nie ma , próbowałem już poprzez dwa programy i to samo . mam Winodws 8 . pomocy !
  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 13:26

Z opisanego problemu wynika, że to kwestia ustawień w programach do muzyki, napisz jakich używasz.
  • 0

#3 szolcus

szolcus
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 13:33

Standardowy media player , oraz madia player clasic . ale w filmach poprzez ten program nie ma problemu
  • 0

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 15:55

A spróbuj zainstalować program AIMP.
  • 0

#5 szolcus

szolcus
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 16:04

teraz zainbstalowałem Foobar2000 i dalej to samo :( .

dobra zainstalowałem ten twój programik i działa . wielkie dzięki za pomoc :) . dobrze ,że są taci ludzie jak Ty ,że zawsze pomogą :) + dla Ciebie :) . tylko nie wiem czemu w innych programach nie ma skoro nic nie zmianialem w nich a zawsze glos był
  • 0

#6 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 18:06

Tak jakby myślałem, że będzie działać. Muzykę, którą masz nagrana może być w stereo, co nie daje odtwarzanie na głośnikach 5.1
A odnośnie tych innych programów to możesz spróbować jeszcze tego:

1. PPM na głośnik na pasku zadań > Urządzenia do odtwarzania > Rozszerzenia > zaznacz "Wypełnienie głośników" lub w panelu karty sprawdź.

2. W programie Foobar2000 to kwestia ustawień w samym programie z tego co wiem.

3. W programie WMP zobacz w zakładce "Urządzenia", tam masz coś odnośnie głośników.

4. Zobacz też to >> Klik i Klik - trzeba się zalogować

No i warto też sprawdź ustawienia karty dźwiękowej jak i w samy panelu karty, czy masz wszędzie ustawione na głośniki 5.1
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych