Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z opcjami zamykania systemu windows.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ruth

ruth
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 12 czerwiec 2009 - 20:12

Mam taki problem ze gdy klikam na hibernacje albo uruchom komputer ponownie to nic się nie dzieje tak jak by nie działało to wcale. Stanu wstrzymania w ogóle nie ma, był tylko chyba pogrzebałem coś w rejestrze systemu i nie wiem jak to cofnąć. A całkowite zamkniecie systemu wchodzi co 2 razy. Co może być nie tak? dodam tez ze moglem coś z dysku usunąć przez przypadek ale nie wiem co i PPM>> zakładka wygaszacz ekranu>> zasilanie tez nie pomaga.
  • 0


#2 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 12 czerwiec 2009 - 20:22

Czy zainstalowałeś aktualizacje, wszystkie....?? Na jakim systemie operacyjnym pracujesz ?? Jaką masz płytę główną to bardzo istotne ??
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#3 ruth

ruth
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 13 czerwiec 2009 - 10:15

Pracuje na windowsie Xp, ostatnio pobierałem auto patcher w którym była chyba większość aktualizacji ale nieraz jeszcze się pojawiają w pasku zadań żebym je zainstalował taka żółta ikona z wykrzyknikiem. Na tym screenie masz informacje o mojej płycie głównej :

http://img35.imagesh...plytaglowna.png
Czy to wystarczy?

Ja sadze ze to chyba którejś z aktualizacji mi brakuje bo wcześniej miałem wszystkie i opcje zamykania działały dobrze do czasu gdy ostatnio przez przypadek wykasowałem jakieś pliki ( coś microsoft .NET Framework) ale nie wiem czy to przez to.
  • 0

#4 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 13 czerwiec 2009 - 10:39

Może brakuje Ci aktualizacji kb308029. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#5 ruth

ruth
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 13 czerwiec 2009 - 12:04

Nie bardzo wiem skąd ściągnąć ta aktualizacje. Już dużo szukałem na ten temat i nie znalazłem nic ciekawego co mogło by rozwiązać ten problem.

Zauważyłem tez ze nie mam w ogóle ikony wydajność i konserwacja w panelu sterowania czy to ma coś do tego?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych