Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak dzwięku z audio jacka. Tylko Hdmi na tv.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 reszkov

reszkov
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 22:21

A więc mam następujący problem, Posiadam sobie blaszaka z zintegrowaną kartą dzwiękową. Przednie porty do słuchawek i mikro mi nigdy w nim nie działały więc korzystałem z tylnich. a podłączone miałem je tak,

Dołączona grafika[/IMG]

Dodatkowo dzwięk mogłem odtwarzać za pośrednictwem tv, (kabel hdmi).

Wszystko było ok, gdy nagle wczoraj zaczeły mi się robić jakieś dziwne szmery w słuchawkach (kabel był nadgryziony, niech przeklęte będą króliki) Po czym dźwięk w słuchawkach padł a przełączył się na tv. Nie mam pojęcia co się stało, coś się zjarało ? sterowniki zepsuły (mam pościągane najnowsze)? To co przykuło moją uwage to to że w realtek HD Audio menager się coś pozmieniało. Po pierwsze tak jak by nie wykrywało mi jacków po wsadzeniu do portów, po drugie u górna część też wygląda dziwnie, jeśli się nie myle tam powinno być coś więcej niż Digital output.
Dołączona grafika[/IMG]

Mam nadzieję że znajdzie się ktoś, kto wie jak rozwiązać mój problem, najlepiej bez formatu i wymiany części ;P Pozdrawiam
  • 0


#2 Daroxx

Daroxx
  • Użytkownicy
  • 1040 postów
  • LokalizacjaZagłębie Dąbrowskie

Napisano 28 marzec 2013 - 22:46

Odłącz HDMI, wszystkie Jack'i, spróbuj z samym mikrofonem.
  • 0
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

#3 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 23:16

Skoro słuchawki mają "Pana Jacka", to spróbuj je podłączyć do jakiegokolwiek innego źródła dźwięku - nawet telefonu i zobacz, czy dadzą dźwięk, i czy urządzenie je zobaczy (o ile ma ekran, żeby to zobaczyć). Poza tym, poruszaj wtyczką w gniazdku, może załapie. i jeszcze, spróbuj w panelu sterowania przełączyć ręcznie na słuchawki. Ale skoro zwierzę dobrało się do kabelka, to mogło po prostu przegryźć druciki i zostaje wtedy dolutowanie nowego, albo wymiana.
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#4 reszkov

reszkov
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 18:22

podłączenie samego mikro nic nie dało, słuchawki normalnie działają, ale słuchawki słuchawkami. Zaden z portów jackowych nie działa, tak jak by ich nawet nie widziało :/

podłączenie samego mikro nic nie dało, słuchawki normalnie działają, ale słuchawki słuchawkami. Zaden z portów jackowych nie działa, tak jak by ich nawet nie widziało :/


Dołączona grafika

Jak dla mnie to to nie widzi wogóle portów...(głośniki są podłączone)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych